Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor mi van ha 1, azaz EGY...

Akkor mi van ha 1, azaz EGY DARAB tárgyam maradt az egyetemen a köv félévre?

Figyelt kérdés

Mindent felvettem mindent teljesítettem, de 1 tanár nem fogadta el a beadandómat mert határidőn túl adtam le.

Így ebből tárgyújrafelvétel lesz.

Na de minden más már teljesítve még a semmirevaló C tárgyak is.

Akkor így mi a helyzet? 1 tárgy a maga 2 kreditjével a félévben?

Ilyet lehet egyáltalán?


2021. jún. 29. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasom ki a kérdésedből:


Akkor mi van ha 1, azaz EGY DARAB tárgyam maradt az egyetemen a köv félévre?

Figyelt kérdés


Mindent felvettem mindent teljesítettem, de 1 tanár nem fogadta el a beadandómat mert határidőn túl adtam le.


Így ebből tárgyújrafelvétel lesz.


Na de minden más már teljesítve még a semmirevaló C tárgyak is.


Akkor így mi a helyzet? 1 tárgy a maga 2 kreditjével a félévben?


Igen, ezek szerint maradt egy tárgyad. A továbbiakban pedig arról írsz,


"Mi van, legalább lesz időd a szakdolgozatra és az államvizsgára."


Az kész leadva elfogadva. Az államvizsga meg mese habbal holnap reggeli előt megoldom ha kell


Ebből pedig úgy gondoltam, hogy államvizsgáznál most. Erre írtam, hogy nem mehetnél.

Ha elfogadják a kérvényedet még államvizsga előtt, akkor levizsgázol, és végeztél. Ha nem, akkor bizony van még egy féléved, az utolsó tárggyal. És bizony, felveheted ezt a tárgyat egyedül.

2021. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!