Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor mi van ha 1, azaz EGY...

Akkor mi van ha 1, azaz EGY DARAB tárgyam maradt az egyetemen a köv félévre?

Figyelt kérdés

Mindent felvettem mindent teljesítettem, de 1 tanár nem fogadta el a beadandómat mert határidőn túl adtam le.

Így ebből tárgyújrafelvétel lesz.

Na de minden más már teljesítve még a semmirevaló C tárgyak is.

Akkor így mi a helyzet? 1 tárgy a maga 2 kreditjével a félévben?

Ilyet lehet egyáltalán?


2021. jún. 29. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Azt az egy tárgyat a következő félévben tudod teljesíteni.
2021. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet ilyen. Nekem is így volt, csak nekem közbe elfogytak az állami féléveim is, de beadtam egy kérvényt, hogy kredit alapon ne kelljen az egészet kifizetnem, elfogadták és csak a felét kellett.
2021. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Lehet ilyen, és ha ügyes vagy, akkor kihasználod, hogy úgyis beiratkozol, és felveszel még 2-3 érdekes tárgyat mellé.
2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
igen és egy támogatott félév is elmegy.
2021. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"Lehet ilyen, és ha ügyes vagy, akkor kihasználod, hogy úgyis beiratkozol, és felveszel még 2-3 érdekes tárgyat mellé."


vegyen a halál, úgy örülök hogy lassan vége, vegyen a halál fel bármit is, csak már szabaduljak.

2021. jún. 29. 21:15
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes volt erre a szakra menned :) Ha nem érdekel, minek csinálod?
2021. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

" Ha nem érdekel, minek csinálod?"


Ember. MIért NE érdekelne???


Az összes tárgyat letudtam szakdogát leadtam, 1 szaros tárgyam maradt vissza , az is tévedésből (túlcsúszott határidő).


Mégis miből gondolod hogy nem érdekel?


mert nbem akarok még 1 félévet elszarni itt a semmire, azért nem érdekel? Mert nem akarok semmitérő szaros C tárgyakat felvenni "mert miért ne" alapon??

2021. jún. 30. 17:09
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Hát mert ha tényleg érdekelne, akkor a C tárgyakra nem "szaros"-ként hivatkoznál, hanem lehetőséget látnál bennük további tudás megszerzésére.
2021. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A C tárgyak egy totál felesleges időrabló ballaszt semmi szarok EMBERE NINCS aki letenne egyet is belőlük ha nem lenne muszáj.

kell a kredit ennyi, ezért tanultuk, és kész. ezt ne ideologizáljuk, kötelező semmire se jó szarok-úgy is állnak hozzájuk.

Nem kell a sóder.

2021. jún. 30. 17:54
 10/21 A kérdező kommentje:

"hanem lehetőséget látnál bennük további tudás megszerzésére."


Ja és a SZAKOMHOZ NEM ILLŐ C tárggyal? Vagy mivel? Mert ami a szakomhoz illet ez megvan...

most hallgassak gazdaságisként a mási karon botanikai ismereteket? Megtehetnám na de MINEK? Kredit nem jár érte, érdekelni nem érdekel, a szakomhoz köze semmi-akkor MINEK?

2021. jún. 30. 17:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!