Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A közszolgálati egyetemen...

A közszolgálati egyetemen mennyi félév az ami nem számít bele az állami félévek számába?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy 12 államilag támogatott félév van a többi egyetem esetében. De azt nem értem, hogy az NKE-n, hogy van pontosan. Mert azt írják, hogy nem számít bele a 12 félévbe az itteni tanulmány. De ez csak az első képzésre igaz, vagy elméletben akármennyi képzés elvégezhető itt, úgy hogy nem fogynak az állami félévek?
2021. máj. 24. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott is van egy megadott félévszám, de honvédségi dolgok nem tartoznak a hagyományos 12 félévbe. Szerintem ott se tudsz 1-2nél többet elvégezni úgy hogy ne kelljen fizetned.
2021. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem közszolgálati ösztöndíjam van az NKE-n, ami a sima állami évekből nem vesz el semennyit, mert ez másik szálon fut. Ügyintéző akivel beszéltem, azt mondta, hogy elméletben bármennyit szakot elvégezhetek(nem feltétlen csak a 12félévnyit), ha az egyetem megadja az ösztöndíjat, nyilván azért nem végtelen mennyiségben. De gondolom ettől függetlenül hivatalosan megvan adva a 12félév.
2021. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
NKE-n tanulok, 12 félév közszolgálati ösztöndíjat lehet itt elhasználni. Az állami 12 félév külön számolódik, ha csak az NKE-re jársz egyetemre, akkor megmaradnak az állami féléveid.
2021. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!