Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz letenni az...

Mennyire nehéz letenni az ének emelet szintű érettségit, ha egy évem lenne felkészülni rá?

Figyelt kérdés
Hogy sikerülthet annyi felkészülési idővel?

2021. máj. 17. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Nehéz
Könnyű
Annyira nehéz mint a többi emelt érettségi
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a tanárod oda meg vissza lesz, hogy valaki ilyet is akar, így a végletekig segítőkész lesz (legalábbis az osztálytársam a suli történetében először csinált ilyet és nagyon kedves és segítőkész volt az énektanárnő). Simán sikerülhet ennyi idő alatt.
2021. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most tettem középszintű érettségit énekből.

Azt jó lenne tudni, hogy van-e valamilyen zenei előképzettséged. Mert nálunk, akik énekből mentek érettségizni, azoknak a háta mögött volt jópár év zeneiskolai képzés vagy ének-zenei tagozat. Továbbá mi a célod az emelt énekkel? Én kérdeztem róla a tanárunkat a suliban, aki a középre készített bennünket, hogy szoktak-e emeltezni, és mondta, hogy nagyon ritka, mert továbbtanulásnál nem hasznosítható.

2021. máj. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ének zenei iskolába jártam, de ettől még nem mondanám azt, hogy tudok is valanit énekből, sajna nem sok minden maradt meg.. De az ének emelttel óvoda pedagógusnak mennék egyetemre!
2021. máj. 20. 07:10

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!