Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma írtuk a töri érettségit,sze...

Ma írtuk a töri érettségit,szerintetek lenullázhatják az esszémet ha nem írtam 1 oldalt?

Figyelt kérdés
Dualizmust választottam és elég sok fontos dolgot leírtam,használtam a forrást, a térképet de sajnos nem jött össze egy oldal..Talán 3/4...Szerintetek lehet 0 pontos emiatt? Elhelyeztem térben időben,használtam szakszavakat,minden.
2021. máj. 5. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják lenullázni. Ha csak pár sort írtál volna, akkor lehet,de így fixen nem. Mindenki más méretű betűkkel ír. Valakinek 1,5 lesz,mert nagy betűkkel ír, valakinek kicsivel több mint fél,mert apró betűkkel. Viszonyítani fog a tanár, nyugi.
2021. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 flora08 ***** válasza:
100%
Nem azt fogja nézni a tanár, hogy a szöveg megvan-e egy oldal hosszúságú, az nem jelent semmit. Van aki apró betűkkel ír, más meg lehet, háromszor akkorával, és jól széthúzva. A tartalom a lényeg :)
2021. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon megnyugtattatok! :)


'Sajnos' nem tudtam sokat tanulni,munka,egyedül élés, stb..De szerintem így is egész jó lett :)

2021. máj. 5. 17:00

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!