Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Morálisan miért nem túl...

Morálisan miért nem túl kimagaslóak a forráshiányos, BSc képzésen is hallgató hiányos tanszékek? A lenti példát kicsit abszurdnak éreztem ezért is osztom meg.

Figyelt kérdés

Alapvetően meghatározó ebben a kapcsolatban, hogy az egész tanszék nem túl hallgatóközpontú és ez egy konferencián is kicsúcsosodott.

Mivel messze voltam a konferencia helyszínétől, megmondtam nekik, hogy a saját szekcióra fogok odaérni, ahogy mások is szokták. Még találkoztam is valakivel a vonaton, aki szintén odatartott.. Valamint kaja nélkül jelentkeztem így alig került a felébe a nevezés.


Erre jön a kedves oktatótól a levél, hogy nem láttak a plenárison, ami sok esetben azért elhanyagolható és az ebéden. Pedig az egyetem kifizette, és ezen akadtak fent. Na ez a része az abszurd, mert először is közöltem, hogy a plenáris miatt nem fogok elszórni sok ezret szállásra, az ebédet pedig mivel tudtam, hogy nem fogok enni alapból megspóroltam szegény tanszéknek, mert anélkül adtam le a nevezést. Szóval én még spóroltam is nekik, de mint annyi mindenben itt sem sok empátia szorult beléjük.


Mellesleg eddig sem voltak hallgatóközpontúak, csak a saját pecsenyéjük számít nekik, amelynek alárendelnék a hallgatókat.


ma 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!