Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vannak idősebb hallgatók a...

Vannak idősebb hallgatók a BME-n Bsc szakokon?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretnék a BME-re járni, tanulmányi téren szó szerint minden álmom, de különböző okok miatt szerintem csak 23-24 évesen tudnék rendes egyetemet kezdeni. :((

Viszont azt hallottam, hogy ott ez a késői kezdés abszolút nem gyakori, idősebb hallgatók szinte egyáltalán nincsenek, ez inkább az ÓE-re jellemző (apám is oda járt 40+ évesen, villamosmérnökire, többen is voltak hasonló korúak).

Ez engem nagyon megijeszt, mert bár bulizni nem tervezek amúgy se, de azért teljesen kimaradni és kinézve lenni sem szeretnék. Főleg, hogy még lány is vagyok és gépészmérnökire mennék. :((



ma 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert 23-24 évesen aztán olyan idős vagy...


Nem, nem, teljesen igazad van. Ha enyi elég ahhoz, hogy ne járj oda, akkor nem neked való.

ma 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 IgaziÚriember ***** válasza:
Téged a beszűkült gondolkozásmódod miatt fognak "kinézni" nem az életkorod miatt. Jó hír hogy nem vagy elkésve mert 18 évesen sem tudnál beilleszkedni éppértelmű társaságba.
ma 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!