Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemre járnak 23 évnél...

Egyetemre járnak 23 évnél idősebb hallgatók is (nappali képztésre)?

Figyelt kérdés
Most szeptemberben elkezdtem egy 2 éves képzést ezután szeretnék egyetemre menni. De akkor már 23 éves lennék és nem tudom érdemes lenne-e nappalira menni vagy inkább levelezőire menjek? Kösztönöm a válaszokat! 21/L
2013. szept. 2. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, járnak.

Mehetsz nyugodtan nappalira, nem lesz gáz.

2013. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2013. szept. 2. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Levelezőre nem azért mennek az emberek, mert nappalin nem találnák meg a saját korosztályukat... hanem mert egyetem mellett dolgoznak.

Bőven lesznek ott 23 év felettiek hidd el, ez nem olyan mint egy általános, vagy középiskola, ahol "cikinek" kell gondolni azt, ha a társaidnál idősebb vagy... ez egy felnőttoktatás, itt nem számít a kor.

2013. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

23 vagyok, most kezdem az utolsó évem. Van 27 éves csoporttársam is, szóval szerintem abszolút nem gáz. Arra számíts, hogy ha mindenkinek el kell mondanod, miért csak most jöttél egyetemre, aki a közeledbe kerül kíváncsi is lesz.

Én 20 évesen kezdtem még is mindenki kérdezősködött. :) Azért hozzátenném, hogy nálunk a 20-22 volt inkább az átlag kor az évfolyamon.

2013. szept. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!