Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már az iskolátokban...

Volt már az iskolátokban verekedés?

Figyelt kérdés
Ha volt akkor meséljétek el, kíváncsi vagyok a történeteitekre.

2021. ápr. 28. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
minden hol volt már, ha nem is olyan nagy
2021. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Igen..

Nos,tudni illik,volt egy félig roma osztálytársam (Vagy roma volt?ki tudja,rendes csávó volt,az a lényeg)

És az egyik kis oláh cigány beszólogatot,és széjjel csapta ki nyomorultat :DD

Amúgy volt annyi mersze hogy belém kötsön,persze rohadna meg ahol van,elmenekült :DD(tudni kell rólam,hogy olyan csúnyán tudok nézzni,hogy akkor mindenki menekült)

2021. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
kis*
2021. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Volt :) Mondjuk annó mi csak poénból is verekedtünk, de voltak csúnyább esetek is. Én szerencsére igazgatóinál többet nem kaptam soha, meg egyszer behívták a szüleim, de ennyi.
2021. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egy gyereknek eltörtem anno a porcot a fülében. Kis nyikhaj volt, persze arról anyuciéknak nem számolt be, hogy szájalt előtte nekem rendesen. Egyébként röntgen is készült róla, de nem lett belőle semmi komoly.
2021. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

5

Na,ezaz,sok kis majom elkezd majomkodni,és neki áll feljebb..

2021. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen, de tudod általános iskola, legfeljebb ejnye-bejnye az igazgatótól, rendőrtől (14 voltam még)

Gimnáziumban már nem érné MEG XD

2021. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!