Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vállalnátok úgy érettségizteté...

Vállalnátok úgy érettségiztetést hogy nincs megbízólevél/van de nem a ti nevetekre szól?

Figyelt kérdés

Simliskedés. Egy adott tárgy érettségi dolgozatait kéne javítanom, de úgy hogy nem kapok javítótanári megbízólevelet. Mert az adott tárgy megbízólevelét egy másik valaki kapta... akiről meg tudható hogy nem fogja elvégezni a munkát (akkor miért bízták meg? Hogy legyen jogalap neki fizetni....)


De én meg úgy vagyok vele hogy a simlinek az a része nem is érdekel, na de én addig nem csinálok semmit, míg nem kapok egy megbízólevelet saját névre.

Ha nem kapok, semmi gond, akkor érettségiztet majd más, én biztos nem.

Ti is ezt tennétek?


2021. ápr. 10. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinálnám. vagy minden full szabályos, vagy keressenek maguknak másik majmot.
2021. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, maximálisan egyetértek veled. Nem kapálni hívtak, hanem érettségiztetni.
2021. ápr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván arról szól a dolog, hogy legyen jogalap a haverjóska zsebébe nulla munkával pénzt csorgatni-a munkát meg végezze más-nyilván ingyen.
2021. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem. Vagy ha nagyon g€©i akarnék lenni akkor elvállalnám, de szándékosan mindenféle hibákat csinálnék, hogy aztán a papíron megbízotté legyen a felelősség.
2021. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es, az nem lenne jó ötlet, hogy szándékosan rosszul javítsa, diákok jövője függ az eredményen (legfeljebb mindenkinek maximális pontszám, annak legalább örülnek a diákok 🤔)
2021. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam azt a bizonyos obszcén jelzőt. :)
2021. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!