Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz ebből? "a szülők több...

Mi lesz ebből? "a szülők több mint fele nem fogja iskolába engedni a gyerekét április 19-én“ szerintem semmi

Figyelt kérdés

a szülők több mint fele nem fogja iskolába engedni a gyerekét április 19-én


[link]


"A pedagógus ezért rákérdezett erre a két dologra 72 ezer követővel rendelkező Facebook-oldalán, egy nap alatt 3686 válasz érkezett.


Az eredmény: a válaszolók több mint fele (56,5%) azt tervezi, hogy nem engedi iskolába a gyerekét április 19. után, az érettségizőknek pedig elsöprő többsége (93%) mondta azt, hogy már nem fog bemenni.“


Szerintetek mi lesz ebből? Szerintem SEMMI.

Amíg pofázni kell, meg kattingatni a face-en addig megy a fotalforradalom, de aztán 19-én úgyis mindenki (tanár, diák) tele gatyával ott fog tömörülni.


Sztrájk, szabadság, betegállomány? Ugyan.

Amíg pofázni kell róla addig oké, de amikor TENNI akkor csönd lesz.


2021. ápr. 8. 15:21
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Szerintem a 2-es az év végi jegyekre"


Még ezt sincs joguk megtenni.... az éves összeredményt kell nézni...

2021. ápr. 8. 15:52
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
7-es vagyok. Ha nem érettségizek le, nem vesznek fel egyetemre és ugrott egy évem. Ha nem megyek be két hétig, nem igazán történik semmi, mert orvosi igazolással megoldom, illetve a szülői igazolásaim is mind megvannak még. Magyarázza már el nekem valaki, mi lenne abban a racionalitás, hogy ezt ne tegyem meg, vagy mit veszíthetnék vele.
2021. ápr. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Magyarázza már el nekem valaki, mi lenne abban a racionalitás, hogy ezt ne tegyem meg, vagy mit veszíthetnék vele."


semmit, de nem fogod megtenni.... ennyi.

megtehetnéd de nem fogod.

mit ahogy az összes tanárnak joga lenne elmenni egyszerre betegállományba (mert miért ne...)de 1 se fog.

Mind csak HANGemberek.

pofájuk az jár, de mögötte csak ócska nyulak.

2021. ápr. 8. 15:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, látom te meg vagy győződve arról, hogy én mit fogok megtenni és mit nem. Az emberek nagy része abban bízik szerintem, hogyha elég nagy az ellenállás a kormány változtat az álláspontján. Akik nem tudnak ezzel nagyot bukni, azok fejet hajtva be fognak menni szerintem is. Viszont az érettségizők tudnak bukni ezen, nem is kicsit. Szóval közülük szerintem nem mindenki fülét-farkát behúzva fog ülni, hanem lesznek akik tesznek is azért, hogy ne tolják el az egyetemi jelentkezésüket, még véletlenül sem.
2021. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

"Viszont az érettségizők tudnak bukni ezen, nem is kicsit"


10ből 9 érettségiző a saját pöcsét se találja meg térkép nélkül olyan hülye. ezek ilyen szintű "mi lesz ha " gondolkodásra képtelenek.

ezért fognak bemenni.

2021. ápr. 8. 16:04
 16/20 anonim válasza:
Érdekes az egész. Szerintem csak elveszik a gyerekkor, a sulis éveket, soha vissza nem pótolja semmi. Szociális élet nulla. Már több mint 1 éve... Azért ennek már le kellett volna szépen csengenie... De hát majd lesz valahogy meg majd lesz még sokadik hullám és iskola bezárás... Egyszer csak vége lesz
2021. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Szociális élet nulla"


Mi köze az iskolának a szoc élethez? Csak ott lehet élni? Azon kívül nincs semmi?


Úgy utálom a dumát hogy"nem tudok találkozni a barátaimmal mióta zárva a suli" aztán miért nem? akadálya mi lenne? A semmin kívül?

2021. ápr. 10. 09:38
 18/20 anonim ***** válasza:
Az akadálya mondjuk az lenne, hogy egy világjárvány közepén vagyunk, és nem árt tartani a távolságot és csak a számunkra legfontosabb emberekkel találkozni, hogy megakadályozzuk a terjedését. De ez csak egy tipp :)
2021. ápr. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

"Az akadálya mondjuk az lenne, hogy egy világjárvány közepén vagyunk"


és ezt szerinted milyen magasról szarja telibe egy átlag kamasz? szerinted érdekli?

át míg volt iskola, csak maszkban lehetett az épületbe lépni.

eredmény? Belépett maszkban, és ahogy benn volt már tépte is le magáról...

Tanárok dettó!!

szerinted milyen magasból szarják le a távolságtartást?


meg aztán nem kell ide iskola. reggel felszállok a buszra lépni se lehet nem ülőhely de még állóhely sincs néha- távolságtartás??

2021. ápr. 10. 10:07
 20/20 anonim ***** válasza:

Hát én egy átlag kamasz vagyok átlag kamasz barátokkal, és nem tojjuk telibe :)

Aki tehette, már oltást is kapott (krónikus beteg), aki nem, az is odafigyel. Ne mossuk egybe az egész generációt. Mindenhol vannak felelősségteljes emberek, és olyanok is, akik nem azok. Nem feltétlenül az életkoron múlik. Ilyen erővel én meg mondhatnám azt, hogy az idősek tojják telibe, mert ott szambáznak tömegestül a boltokban, meg a piacokon is ott voltak mindenhol :)

De nem mondom, mert attól hogy van néhány felelőtlen ember, még messze nem mindenki az. Csak ezek a példák a kirívóak, a szembetűnőek. Szóval butaság generációkra, korcsoportokra vonatkozóan általánosítani :)

2021. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!