Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi lesz ebből? "a szülők több...

Mi lesz ebből? "a szülők több mint fele nem fogja iskolába engedni a gyerekét április 19-én“ szerintem semmi

Figyelt kérdés

a szülők több mint fele nem fogja iskolába engedni a gyerekét április 19-én


[link]


"A pedagógus ezért rákérdezett erre a két dologra 72 ezer követővel rendelkező Facebook-oldalán, egy nap alatt 3686 válasz érkezett.


Az eredmény: a válaszolók több mint fele (56,5%) azt tervezi, hogy nem engedi iskolába a gyerekét április 19. után, az érettségizőknek pedig elsöprő többsége (93%) mondta azt, hogy már nem fog bemenni.“


Szerintetek mi lesz ebből? Szerintem SEMMI.

Amíg pofázni kell, meg kattingatni a face-en addig megy a fotalforradalom, de aztán 19-én úgyis mindenki (tanár, diák) tele gatyával ott fog tömörülni.


Sztrájk, szabadság, betegállomány? Ugyan.

Amíg pofázni kell róla addig oké, de amikor TENNI akkor csönd lesz.


2021. ápr. 8. 15:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Április 19-én kiderül.
2021. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Igazolatlan órák, bukás... Amúgy is kivel csesznek ki? Egyetemet, munkahelyet nem fogja érdekelni, hogy miért nem szereztek szakképzettséget, érettségit. Azt meg nem gondolják komolyan, hogy őket most semmi tudással átengedik, azért mert távoktatásban nem tudtak (akartak) tanulni.
2021. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Érettségizőknél nem oszt nem szoroz a két hét, szereznek orvosi igazolást pár napra meg max. összeszednek pár igazolatlant, ennyi.

A többi osztálynál azért érdekes lehet, ahol még járni kellene 2 hónapot.

2021. ápr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Igazolatlan órák, bukás... "


semmifajta bukás stb emiatt nem lesz-azért szálljunk le a földre.

elvégre 2 hetet jogszerűen is lehet hiányozni-orvos és csá.

kössön bele aki tud.

a kutya nem fog vele törődni.


"Azt meg nem gondolják komolyan, hogy őket most semmi tudással átengedik"


de ezt gondolják és jól gondolják.

matekon 100 pontból 18ra már megvan a kettes. Hát az mi? Semmi. És megvan? meg.

2021. ápr. 8. 15:34
 5/20 anonim ***** válasza:
Eddig is átmentek síkhülyék, nem erről van szó, félrebeszélsz.
2021. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Eddig is átmentek síkhülyék, nem erről van szó, félrebeszélsz."


Na hát akkor. Bukás? Ugyan.

Egy pulikutya is leérettségizik manapság.

2021. ápr. 8. 15:39
 7/20 anonim ***** válasza:
95%

Akkor az egy nagyon intelligens pulikutya lehet :)

Én idén érettségizek, az osztályból senki se tervez visszamenni, sőt az évfolyamból se. Ismerőseim körében nagyon hasonló. Nem fogunk teli gatyával ott nyomulni azért, hogy esetleg elkapjuk a covidot és ugorjon az érettségink :)

A többi évfolyamon valóban érdekesebb, ők valószínűleg "behódolnak". Ha nem lenne rizikós én is azt tenném mellesleg

2021. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2-es az év végi jegyekre, nem az érettségire értette a bukást. De nem fognak buktatni.
2021. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Tudod mi lesz? Semmi. Ez csak duma, kiváncsi vagyok ki meri majd tényleg megtenni. senki. hagyjuk már. :D nevetséges
2021. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Én idén érettségizek, az osztályból senki se tervez visszamenni, sőt az évfolyamból se."


Na erről beszélek hogy most még ilyen dumák mennek aztán nézzük meg az állapotokat 19. után....

mint egy munkahelyen a főnök csinál valamit az emberek mindegyike felhördül hogy na ezt már nem tűrjük felmondunk! és aztán hányan mondanak fel tényleg? Sehányan.

amíg pofázni kell addig forradalom van, amikor tenni kell valamit, akkor apátia.

2021. ápr. 8. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!