Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emberi erőforrások vagy...

Emberi erőforrások vagy pszichológia?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11-es,és ebben a kettőben gondolkoztam. Pszichológián belül nagyon érdekel a klinikai pszichológia, viszont tudom hogy oda nagyon kevesen kerülnek be, illetve a pszichológus szakma elég telített. A munkapszichológia is érdekel, csak nem tudom hogyha azt elvégzem, akkor ugyanolyan esélyekkel indulok-e egy hr szakmában mint az aki az emberi erőforrásokon végzett..
2021. ápr. 7. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem kellenek a HR szakon végzettek? Kb.akkor semmivel sem ér többet akinek kifejezetten HR diplomája van? Hogy lehet ez?
2021. ápr. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hmm, szerintem a pszichologiaban több lehetőség van ( de lehet, elfogult vagyok mert pszichológia alapszakon vagyok). De nyilván ha HR a cél, akkor emberi erőforrások, ráadásul a ponthatár is sokkkkkal alacsonyabb.
2021. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!