Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van olyan középiskola,...

Miért van olyan középiskola, ahol tanítanak pszichológiát?

Figyelt kérdés
Olvastam, itt a Gyakori kérdéseken, egy kérdésben, meg olvastam interneten is, hogy külföldi országokban kötelező, az egyik válaszoló azt is írta, hogy az ő sulijukban volt, szerette, de nem volt kötelező. Engem abszolút nem érdekel. Ilyenkor mi van? Nem is értem, hogy mi értelme van. Szerintem teljesen felesleges. Én sem akarom ezt tanulni, mert a jövőben semmi előremutató hasznát nem látom.

2021. márc. 27. 18:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

A szövegértésed még mindig szörnyű. Egyetlen ember sem ajánlotta, neked meg főleg nem. Annyit mondtak, hogy alapból hasznos. Ezzel te nem értettél egyet, már megtárgyaltuk. Senki nem akarta ráderőltetni, de itt hisztizel, hogy te akkor sem akarsz ilyet tanulni. Komolyan ennyire lassú a felfogásod, vagy csak tetteted?

Amúgy meg de, tudom, hogy te vagy az. Miután többször is szóvá tettem, hirtelen elkezdtél felesleges (vagy szükséges) vesszők nélkül írni, de már privát üzenetben is ezt csináltad, amikor a keresztényeket fikáztad. Ugyanabban a stílusban írsz, mint a múltkori kérdésednél, még mielőtt elment volna teljesen az eszed. Még a mosolygós arcokat is ugyanúgy "orral" írod, amit mostanában senkitől nem láttam.

Az pedig "nagyon cseles", hogy nem szoktál privátokra válaszolni. Tehát ha írok egy üzenetet, akkor nem fogom látni, hogy ugyanaz a személy vagy, aki múltkor még a caps lockot benyomva írogatott nekem, mert nem fogsz válaszolni? Vagy már csináltál másik profilt, mert féltél, hogy a sok jelentés miatt törölnek?

Mondtam már, hogy nagyon aranyos az állandó műsorod, de ha ennyire megakadt nálad ez a téma, akkor lehet, hogy kellene egy pszichológus. Ja, várjunk... :D

2021. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
A mosolygós arcokat így írják: :-) és nem így: :) De ha gondolod használhatom ezt is. :) Milyen jó, hogy te mint szövegszakértő megállapítottad a művem stílusát, hogy ezt a következtetést le tudtad vonni. XDD A keresztényekről meg nem tudom hol esett szó, mert én nem látom sehol sem, a kérdésemnek teljesen más a témája. De ha gondolod rád írhatok, ha minden képen erre van szükséged.
2021. ápr. 1. 20:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!