Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mérnök informatika 2-es matekal?

Mérnök informatika 2-es matekal?

Figyelt kérdés
Van esély így?
2021. márc. 17. 18:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
matematikai
2021. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hülye a kérdés. Hol kettes a matek?

Egyetemen mérnökinfón, vagy általánosban? Ha egyetemen 2-es vagy akkor van esély mert átmentél. Ha általánosban vagy 2-es akkor kicsit nehezebb.

2021. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

11 osztályban.

Igazából nem tud órát tartani a tanár és rendesen magyarázni.

De külön tanárral meg netes anyagokal bárki fel fejlesztheti magát arra a szintre ami egyetemre elég nem?

2021. márc. 17. 19:25
 4/19 anonim ***** válasza:
1 félév ingyenes, és majd meglátod hogy tetszik-e vagy sem.
2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Őszintén mondom és nem bántásból, hogy nézzél másmilyen szakot is, ami jobban neked való. Főleg ha a tanárra fogod. Egyetemen sem jók a tanárok, szépen mondva.


Az a baj, hogy egy kettes matekkal, szerintem fel sem fognak venni, mert kötelezően a matekból számolják a pontot ott.


Persze vannak kivételek, de nem erre kell alapozni.

2021. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

"Őszintén mondom és nem bántásból, hogy nézzél másmilyen szakot is, ami jobban neked való. Főleg ha a tanárra fogod. Egyetemen sem jók a tanárok, szépen mondva.


Az a baj, hogy egy kettes matekkal, szerintem fel sem fognak venni, mert kötelezően a matekból számolják a pontot ott.


Persze vannak kivételek, de nem erre kell alapozni."


Miért az infó és a fizika nem jó? Most nem a kérdező bátorítása a célom.

2021. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Miért az infó és a fizika nem jó? Most nem a kérdező bátorítása a célom."


Amit az egyetem kér kettő érettségiben a matek fixen benne van és a második közül lehet választani, hogy infó vagy fizika vagy szakmai.


Ez van felvin:

matematika és

fizika v. informatika v. egy ágazati szakmai érettségi vizsgatárgy(7) v. egy ágazaton belüli specializáció szakmai érettségi vizsgatárgy(9) v. egy szakmai előkészítő vizsgatárgy(11)


[link]

2021. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Viszont kettes matek érettségivel is ki lehet hozni a pontot ami oda kell.
2021. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

BME-re nem. Talán OE. Vagy nem tudom, hol va

Hát ha csinál egy majdnem hibátlan emelt infó érettségit, akkor meglenne a pont. Inkább azon múlik, hogy más tárgyakból kb hogy áll + nyelvvizsga van-e.

2021. márc. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
*Vagy nem tudom, hogy hol van még ilyen szak.*
2021. márc. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!