Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz egy informatiku...

Mennyire nehéz egy informatikus MSc-re bekerülni? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Egyéni tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire nehéz bekerülni. Nagyon sokat segítene nekem, ha megosztanátok velem (és esetleg másokkal is akik erre a kérdésre tévednek).


Csak néhány támpont, hogy értések mikre gondolok:


Melyik egyetemre mentél és pontosan milyen képzésre?

Korábban BSc-n hol tanulnál, és ott milyen jegyeid voltak? (akár tanulmányi átlag, akár szakdolgozat akármi)

Mennyire érezted nehéznek az MSc felvételi vizsgát(szóbeli és írásbeli részét)?

Ha esetleg máshol is voltál MSc felvételi vizsgán akkor hol voltál és azt mennyire érezted nehéznek?

Lenne-e bármilyen tanácsod az alapképzéses hallgatónak akik terveznek mesterképzésre menni?

Van-e valamilyen egyéb tapasztalatod a téma körül ami szerinted érdekes lehet?



2021. márc. 16. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tudom (lehet ez nem mindenhol igaz), de általánosságban, ahol a BSc-t végezted, oda a legygyszerűbb bekerülni MSc-re (főleg, mert ismernek a tanárok és érdeke is az egyetemnek, hogy a mestert is ott végezd).
2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!