Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanár kb tényleg bárki lehet...

Tanár kb tényleg bárki lehet aki össze tud szenvedni egy tanári diplomát?

Figyelt kérdés

Volt egy eset, gimnázium, ahol nagyon gyenge színvonalon oktatott az idegennyelv tanár, ezért az egyik tanuló elment még mellette magán nyelviskolába. Az illető pont az nyelviskola vezetője volt, és egy beszélgetős által kiderült, hogy a tanuló iskolai tanára is jelentkezett abba a magán nyelviskolába mint oktató, csak nem vették fel, mert nem ütötte meg a szintet.


Másik eset, konkrétan személyesen ismerek olyan diplomázott tanárt, aki iskolában is tanít, (tanárként nem tudom hogy milyen, mert nem tanári minőségében ismertem) és konkrétan ő az az "ennyi ésszel hogy tudott egyáltalán életben maradni?" kategória.


2021. márc. 4. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ahogy van kutyaütő mérnök, közgazdász, jogász, levéltáros, stb., úgy van kutyaütő tanár is.

Azért normális helyen (én ezt szakközép/mai nevén technikumban láttam) a próbaidő után elküldik, ha nem felel meg. Itt a munkaközösség vezetője járkált be hozzá órát látogatni, és mivel a kolléga nagyon nem teljesítette az elvárható minimumot - kirúgták. És nem frissen végzett, hanem 40+-os volt.

2021. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz a tanári az osztatlan képzés bevezetése óta, tanáris ismerőseim szinte mind váltottak BA+minor kombóra, rengeteg óra van, baromságok is...
2021. ápr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!