Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol le van írva feketén fehéren hogy mennyit kell itthon szenvedni diploma után? És egyéb dolgok.

Figyelt kérdés
Linkelnétek? Köszi!
2012. jan. 26. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit nem kell szenvedni, szépen kiperkálod a képzésed költségeit, és mehetsz Isten hírével!
2012. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Mennyit kell szenvedni semennyit, fizess. A bátyám rengeteget fizet tanulmányi hozzájárulást, ő miért fizessen?
2012. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen ez igaz, rosszul foglamaztam meg a kérdést, de azért köszi a válaszokat!!
2012. jan. 26. 19:49
 5/9 A kérdező kommentje:

már nemazé... még csak most felvételizek 1.

2. szeretnél valamikor a jövőben logót, plakátot, mesekönyvet rendelni? ha ennyire nincs pénzed anyukám akkor ne dumálj... nemhiszem h bármilyen hasznod lenne belőlem.

2012. jan. 28. 14:15
 6/9 A kérdező kommentje:
mellesleg nem én vagyok az élősködő...
2012. jan. 28. 14:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy a te pénzedből tanult? Az ország pénzéből, ami minden állampolgár tulajdona a csecsemőtől a nyugdíjasig.
2012. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"2. szeretnél valamikor a jövőben logót, plakátot, mesekönyvet rendelni? ha ennyire nincs pénzed anyukám akkor ne dumálj"


Megnéztem, és jól emlékszem, kukim van, úgyhogy inkább apád lehetnék /már csak a korom miatt is/.

Egyébként annak idején az első szakmám tanulásakor én kaptam ösztöndíjat, és bizony "szenvedni kellett" azon a munkahelyen, ahonnan kaptam,

2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen és itt magyarországon, ahol mindenkinek annyira rosszul megy, ki a franc fog alkalmazni valamire egy tervezőgrafikust? apám..
2012. jan. 28. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!