Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kapcsoltok kamerát órákon?

Kapcsoltok kamerát órákon?

Figyelt kérdés
Elvárják tőletek a tanárok hogy belegyen kapcsolva a kamera?

2021. jan. 26. 16:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

Nálunk kötelező minden órán de hát gondolhatjátok.


Én feszélyezve, kényelmetlenül érzem magam mert szeretek közben nyújtózkodni, kommentálni de így nem lehet :(


Mindig vágni kell azt az unalmas arcot, nem tudom tartani másfél órán keresztül. Ezen kívül meg nem tudom milyen illene oda. De zavar.

2021. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

nálunk az összes óra meg van tartva (tesi, ének, rajz is, 1 db biosz meg 2 db gépírás az, ami nincs megtartva online)

nem kell folyamatosan bekapcsolni a kamerákat, csak alkalmanként (pl a kémia tanár múlt héten szólt, hogy ezentúl minden héten névsor szerinti tíz ember kapcsolja be az óra elején öt percre, vagy az ofő néha kéri ofőn, töri tanár szokta néha kérni csoportmunkáknál, de úgy kb ennyi)

2021. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!