Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Telekomos előfizetők, nálatok...

Telekomos előfizetők, nálatok mi jön be, ha a FOX -ra kapcsoltok?

Figyelt kérdés
Nálam valamilyen Film / 4 nevű csatornát hoz be FOX helyett.

2018. ápr. 30. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is, meg is lepődtem
2018. ápr. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Fox kivonult az országból, semmelyik szolgáltató kínálatában nem található meg a csatorna.


[link]

2018. máj. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a FILM / 4 csatorna. De ezen nincs mit meg lepődni. Ugyanis a Telekom havonta megjelenő Á.sz.F.-jében is benne volt, hogy a Fox csatornát csak 2018. április 29.-ig garantálják. És az is benne volt a Telekom Á.sz.f.-ben hogy 2018. április 30.-tól FOX helyett a Film / 4 lesz. Csak el kellene olvasni amit a telekom ki ad közleményt, illetve á.sz.f.-et.
2018. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És miért vonult ki?

Egy ilyen fos csatorna mint a film/4 nem ér semmit, így remélem akkor legalább olcsóbb lesz... Persze tudom, hogy nem.

De le merném fogadni, hogy az alapcsomagban a Comedy Central és a Fox volt a legnézettebb.

2018. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszíró! Ma már egy gyorsan változó világban élünk, ahol TV csatornák jönnek és mennek. Vagyis egy TV csatorna megszünik, és helyette egy teljesen más TV csatorna meg el indul. Ehhez hozzá kellene máár végre szokni. Amihez szintén hozzá kellene szokni, hogy a Magyar média törvény csak az M1, M2, M4, M5, Duna, Duna world, nevű közszolgálati TV csatornákat írja elő a Kábel TV szolgálatok, kötelező továbbítását. A további TV csatonák mint például a Fox vagy a Film 4, azokat pedig egy esgszeri szerződés garantálja, ami általában határozott idejig szól. Ez a hatáozott idő jeleneg a FOX esetén 2018. április 30. volt. Vagyis azért került ki a kábel szolgálatók kinálatából mert le járt a szerződés, és a FOX egyik kábel szolgálatóval sem hosszabtott szerződést. A miértekre a válasz az hogy, ennek gazdasági okai vannak.
2018. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Értem én... Viszont ettől a csatornák nem lesznek azonos értékűek.

Én pl. max. heti 1x nézek tévét ilyenkor a Foxot néztem álltalában, s csak azért van tv előfizetésem, mert a net és vezetékes teló mellé miért ne.

Meg a HBO és Cinemax csatornákra is van előfizetésem, mert szívesebben támogatom ennyivel a HBO-t, s a minőségi sorozatait mint, hogy kalózkodjak. Viszont ennek ellenére is inkább netről nézem a sorozatokat, hiszen a Telekom szolgáltatásában legtöbb esetben a nyelv nem állítható angolra.


Szóval lehet, hogy ez nem a szolgáltatón múlik, de ettől függetlenül egy sokkal értéktelenebb csatornát kaptak az emberek, amiért korrekt dolog ugyanannyit elkérni?


Az egy dolog, hogy sok csatorna van, de több mint a felük és így ez a film/4 is szart se ér...

2018. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahelyett, hogy itt durrogsz, nyisd meg a linket amit küldtem. 0,2%-os közönségaránnyal rendelkezett a 18-49 éves nézők között. A kanyarban sem volt a többi csatornához képest. Te nézted, én nem néztem. Sajnos többen vannak, akik nem nézték.


Okok? Rengeteg csatorna van, tök feleslegesen, egyik lead egy műsort, másik ismétli... Tulajdonképpen az RTL meg a TV2 csatája miatt esett ki, ennek a két médiatársulásnak a két kezem is kevés lenne, ha felsorolnám a csatornáikat...


Aztán a Viacom csoport (pl. Comedy Central) lenyomta mar a köztelevíziós csatornákat és feljött a harmadik helyre. A Fox Networks pedig valahol hátrébb helyezkedik el, a Natgeo, Natgeo wild meg a többi csatorna nem elég, hogy feljebb kerüljenek, maga a a Fox csatorna behozása sem hozott előrelépést, csak a pénzt vitte (itt a gazdasági ok) ezért simán leállították.

2018. máj. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!