Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kapcsoltok kamerát órákon?

Kapcsoltok kamerát órákon?

Figyelt kérdés
Elvárják tőletek a tanárok hogy belegyen kapcsolva a kamera?

2021. jan. 26. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Néhányan próbálták persze elérni, de szélmalomharc volt.

2021. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Amelyik tanár kéri, annál kapcsolok. Teljesen megértem, ha nem úgy akar a tanár órát tartani, hogy a képernyőn csak betűket lát. Nem értem, mért kell ezen vitázni a tanárokkal egyeseknek.
2021. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
nem kapcsolok és nem vitázok tanárokkal sem. kamera nincs (van de ezt nem tudja senki) így soooorryyy nem tudok kapcsolni. ez van. nem fussa.... adjanak! és téma zárva.
2021. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
#3, akkor úgy látszik a te tanáraid sincsenek otthon az informatikában. Vagy hogy nem tűnik fel nekik, hogy minden telefonon van kamera?
2021. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2021. jan. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

"Vagy hogy nem tűnik fel nekik, hogy minden telefonon van kamera?"


És honnan tudná az X tanár hogy nekem van telefonom? nincs. nem fussa. arra se. ruhára se fussa... pucéran járok. ez van.

akinek nem tetszik majd ad.

2021. jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Értem. Szóval könnyebb játszani a szegény gyereket, akinek semmire sem telik, mint bekapcsolni egy rohadt kamerát. Remélem a tanáraid is hasonlóan állnak hozzád, mert az, aki egy ilyen jelentéktelen dologban is inkább hazudik, az nem érdemel szerintem tiszteletet. Ahogy te se adod meg a tanárnak azt.
2021. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

én leszarom ki mit ad meg, el vagy tévedve. nem kell nekem senki tisztelete szarok én arra, pláne nem egy tanáré. azok nekem senkik. azt gondolnak amit akarnak.

de azért legyünk realisták egy 34 fős osztályban vagyok az egyik nevesincs akárki. szted kit érdekel az én kamerám? szarnak a fejemre én is az övékre és így van jól.

2021. jan. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, mert én vagyok a tanár. Szeretem látni a diákokat, néhányuknak be van kapcsolva, de nem erőltetem, diákként én sem kapcsolnék.
2021. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyik órán sem kell, csak felelésnél annak, aki éppen felel.
2021. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!