Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könnyű egyetemek...

Milyen könnyű egyetemek vannak pénzügy és számvitel szakon?

Figyelt kérdés

Ha nem azért akarok egyetemre menni, mert ebből később el akarok helyezkedni, akkor milyen könnyebb egyetemek jöhetnének szóba pénzügy és számvitel szakon? Alapjába véve nem a papírért mennék, hanem teljesen más dolgok miatt. De ha már a papírt egyszerűbben megszerezhetném, akkor az azért nem lenne olyan rossz, de nem ezért akarok menni! Ne értsétek félre! Csak ha már ott van, akkor miért ne?

Tudom hülye kérdés. Meg minek megyek egyáltalán egyetemre, ha nincs is rá szükségem, de meg van a maga oka... :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 22. 11:02
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
0%

#20 :DDDD

Látszik nagyon érdekel a téma :D

"... aki nem az" Miérr az autistát meg leautistáztad? :D

Nem arról volt szó, hogy ne bántsa a kérdező az autistákat, mert ők nem tehetnek róla? :)

Hova tudod még fokozni? :D

Soha nem szórakoztam még ilyen jól a gyakori kérdéseken :DD

2021. jan. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Talan Metropolitan, Edutus, BGE (Bar ez nem annyira laza, de sokkal könnyebbnek mondjak, mint a BCE-t vagy a BME-t)
2021. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#21, aki autista az autista. Őket nem lehet máshogy nevezni.


Előzmény:

"#15, Egyébként meg kötve hiszem, hogy te még soha nem neveztél volna így senkit sem!"



Nem bizony, nem neveztem még senkit sem így aki nem az."



#21, Tudom mit beszélek, ellentétben veled. Írtam is, hogy szakmabeli vagyok úgyhogy had ne kelljen egy hozzá nem értőnek magyarázkodnom. Olvasd el ismét ha nem érted a választ.

2021. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm #22 :)

Nem lehetne már abba hagyni?

Rossz szót használtam. Kész. Vége. Ennyi.

Boldog Karácsonyt!

2021. jan. 29. 15:42
 25/28 anonim ***** válasza:
Idióta vagy ennyi. Most van abba hagyva.
2021. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
XD Szerintem mindenki döntse el magának, hogy ki a hülye :D
2021. febr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a pénzügy, számvitel és matek tárgyakkal vidéki iskolákban is megizzasztják az embert. Ha csak diploma kell, miért nem mész andragógiára vagy rekreációra. Nulla érdeklődéssel 7 féléven át mindenféle számvitelt tanulni és levizsgázni belőle szerintem lehetetlen, másrészről teljesen felesleges is. Ez tipikusan olyan szak, ahol a tárgyak egymásra épülnek, ha már az elején sem akarod megérteni, akkor az 5-6. félév környékén már bejárnod is felesleges.

A diploma értéke abban áll, hogy mennyi időt fordítasz tanulásra, biztos alapjaid lesznek, majd elhelyezkedsz és évek múlva jó szakemberré válsz.

Ahogy a szavaidból kiveszem, vagy nincs szükséged diplomára, vagy elhamarkodottan akarsz dönteni, amit 10 év múlva már nagyon bánni fogsz.

2021. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

#27 Köszönöm!

Nincs szükségem diplomára, vagy legalábbis szeretném ha nem lenne.

Majd vállalkozni szeretnék, és ennek az alapjait már az iskolában le szeretném tenni. (online vállalkozás) És ehhez szerintem leginkább valamilyen gazdasági szak köthető. (Ha jól olvastam ez a andragógia meg rekreáció valamilyen felnőttképzés)

Felsőoktatásra azért szeretnék menni, hogy bebiztosítsam magam, hogy ha mégsem úgy menne minden, ahogy én szeretném. (Tudom gyenge iskolával nehezebb)


Nem 0 tanulással akarok diplomát, nyilván tanulni fogok. Csak olyan iskolába szeretnék menni, amit kevesebb tanulással is el lehet végezni, hogy maradjon elég időm a fent leírtakra is.

2021. febr. 2. 09:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!