Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen könnyű egyetemek...

Milyen könnyű egyetemek vannak pénzügy és számvitel szakon?

Figyelt kérdés

Ha nem azért akarok egyetemre menni, mert ebből később el akarok helyezkedni, akkor milyen könnyebb egyetemek jöhetnének szóba pénzügy és számvitel szakon? Alapjába véve nem a papírért mennék, hanem teljesen más dolgok miatt. De ha már a papírt egyszerűbben megszerezhetném, akkor az azért nem lenne olyan rossz, de nem ezért akarok menni! Ne értsétek félre! Csak ha már ott van, akkor miért ne?

Tudom hülye kérdés. Meg minek megyek egyáltalán egyetemre, ha nincs is rá szükségem, de meg van a maga oka... :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. jan. 22. 11:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
85%
Akkor az autistákat ne sértegesd légyszi mert ők nem tehetnek arról hogy olyanok.
2021. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
Erről van szó. Az autista szót használja a neveletlen emberekre, ez mindent el is mond, és innentől kezdve természetesen a kérdező okoskodása nagyjából ballisztikus ívben lesz@rható.
2021. jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Nem védeni szeretném, de szerintem az autista azért van "-be, mert nem pont rájuk gondolt. Hanem egyszerűen azokra, akiknek a magatartása nem túl dicséretre méltó. Biztos ti is mondtátok már néhány barátotokra, hogy milyen fogyatékos. Ekkor sem a szó szerinti értelmében használjuk, pedig a fogyatékos aztán végképp nem tehet arról, hogy fogyatékos.
2021. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Világos volt eddig is, épp ezért volt ugyanúgy jogosan érthető alatta a "hülye" is, meg a "neveletlen" is, és éppen ezért kelt rendkívül nevetséges és szánalmas hatást a kérdező vélt erkölcsi magaslatból történő okoskodása, amit a #10. válasz alatt elővezet.
2021. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Nem azért, de ha ez eddig világos volt, akkor tulajdonképpen mi a probléma tárgya?

A 12. válaszban nem úgy tűnt, mint ha ez világos lett volna. (Ha te vagy az)(Meg a 11-es sem)

A kérdező megköszönte a válaszod, de neked tovább kell osztanod itt az észt. Egyre mélyebbre ásod magad, jó lenne ha abbahagynád!


Lehet az "autista" nem a legmegfelelőbb szó ide, de akkor te mindenkibe belekötsz aki az autista, fogyatékos, elmebeteg stb. szavakat használja? Vagy csak itt a gyakori kérdéseken osztod azt észt névtelenül?

Egyébként meg kötve hiszem, hogy te még soha nem neveztél volna így senkit sem! Gondolom a hasonlat szó nem mond sok mindent. Én is hetente legalább 1x nevezek így valakit, de akkor sem azokat embereket akarom ezzel megbántani, akik valamilyen betegségben szenvednek.

Te vagy itt a szánalmas, senki más...

2021. jan. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Semmit nem értesz, tudnám akkor minek szólsz bele b+. A kérdező nekiáll kioktatni másokat, hogy pejoratív értelemben használták az autista szót, holott eredetileg ő csinálta pontosan ezt. Tehát valójában nem ez a nyűgje, hanem csak az, hogy esetleg mások félreértik...azt, amit eleve szarul írt. Ennyi történt, pont nem nekem volt bajom az autista szó használatával, hagyjál már a hülyeségeiddel, ha még olvasni sem tudsz!
2021. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Egyre viccesebb vagy :DD

Először: "Akkor az autistákat ne sértegesd légyszi mert ők nem tehetnek arról hogy olyanok. Erről van szó."

Másodszor: "pont nekem nem volt bajom az autista szó használatával"


Az a nyűgöm, hogy mások félreértik? Ki értette itt félre? Azt mondtad eddig is világos volt. :D (Bár ez nem úgy tűnt, de tegyük fel, hogy az volt) De akkor mi a problémád?!

Nem lett volna egyszerűbb beismerni, hogy félreértetted?

2021. jan. 28. 09:17
 18/28 anonim ***** válasza:

Segítek, a két idézett válasz nem egy válaszolótól van.


Ahogy fentebb már ki lett vesézve, itt az eleve rosszul használt "autista" szó volt egyes válaszolók által máshogy értelmezve, mint általad. De az, hogy pejoratív értelemben írtad, az mindenki számára világos volt az első említéstől kezdve. Játszd tovább a hülyét nyugodtan!

2021. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
77%

"Akkor az autistákat ne sértegesd légyszi mert ők nem tehetnek arról hogy olyanok."


Én írtam ezt! Jól írta az előző hozzászóló, nem egy embertől származik a kettő.


Szociálpedagógus vagyok és ez a szóhasználat itt nagyon nem esett jól.

2021. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

#15, "Egyébként meg kötve hiszem, hogy te még soha nem neveztél volna így senkit sem!"


Nem bizony, nem neveztem még senkit sem így aki nem az.

2021. jan. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!