Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnám megnyugtatni?

Hogyan tudnám megnyugtatni?

Figyelt kérdés
A fiam most fog felvételizni és nagyon izgul...mindig azt halogatja,hogy mi lesz ha,állandóan már a felvételin stresszel...hogyan tudnám lenyugatni egy kicsit?
2021. jan. 17. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is ilyen voltam a felvételi előtt és a szüleim sehogy sem tudtak megnyugtatni. Mindig is nagyon stresszes gyerek voltam és ez a tulajdonság a mai napig megvan. Nekem például a sport nagyon jól bevált, hogy ideiglenesen vezessem le a stresszt. De általánosságban megtanultam, hogy egy mindig legyen több terv a fejemben, még akkor is ha biztosnak éreztem a dolgokat. A tudat a mai napig megnyugtat ha tudom, hogy mindig van más lehetőség ha valamit elrontanék. A másik pedig az, hogy ha eleget tanulsz akkor már nem rajtad fog múlni a dolog. Őszintén szólva szerintem egy pszichológus nagyon sokat tud segíteni, akár pár beszélgetéssel is sikerül megtalálni, hogy személy szerint mi az ami megnyugtat. Én manapság is visszajárok még a pszichológusomhoz, aki mindig ellát valami hasznos tanáccsal.
2021. jan. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!