Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megnyugtat valaki? (Többi lent)

Megnyugtat valaki? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy most vagyok 9.-es és matekból hát nem is mondom hogy gyenge vagyok de profi se. 3as körüli az átlagom. De egyszerűen a tanár úgy beszél velem mint egy kutyával. Ha a füzetbe csinálunk feladatokat mindig jól és a házi feladatok is. Ma pl.kinn voltam a táblánál egyenletet kellett megoldani és nem voltam valami jó. Egyből kötözködött velem hogy "ez nagyon gyenge uristen" meg hogy: 1000oldalt kell csinálnod hogy tudjad" nagyon elegem van már egyébként is nagyon lelkis vagyok és ez már tisztára kicsinál engem. Azért mert nem vagyok kitünő matekból miért kell engek piszkálni? Persze akik jók belőle azokkal meg kivételezik.
2017. febr. 16. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon nem korrekt tanárilag. Ofőnek nem tudsz szólni?


Egyébként szerintem tíz oldallal csinálsz és meglesz.

2017. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy a tanárhiány, ezért lényegében bármit megtehetnek. Matek óra előtt vegyél be egy szem leszarom tablettát, és mosolyogj kedvesen egész órán, bármit is mond. Vigyázz, hogy hármas alá azért ne menj!
2017. febr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a 3 as matekért mennyit szabad tévedni? Én látom itt a gyakorin, hogy legtöbben akik kérdeznek, még a kérdést is hibásan írják le. Vagyis még magyarul sem tudnak helyesen. No, azt is kellene gyakorolni egy picit.
2017. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!