Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Egyetem vagy BGF...

Corvinus Egyetem vagy BGF (fősuli)? Melyik jobb szerintetek és miért? (fontos, bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalatotok?És melyik suliba jártok milyen szakra?Fiú vagy vagy lány?Mi akarsz lenni?



Bocsi a sok kérdésért,de nem tudom melyikbe jelentkezzek a kettő közöl.A válaszokat pedig előre is köszönöm!


2010. aug. 12. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kezd akuálissá válni a téma:) Így tapasztalatról még nem tudok beszámolni. Ami elmondható, hogy a BCE "elméletibb" a BGF pedig gyakorlatiasabb suli. És ezáltal a Corvinus néha hátrányba kerül, lsd. pénzügy-számvitel szak. Bár még mindig a BCE van az első helyen:). Így én is és még gondolom egy csomóan a jövőre olyan sorrendet fognak felállítani, amelyben a BCE előbb van, mint a BGF, általában az a felfogás, hogy ha nem vesznek fel a BCE-re a BGF-re megyek. Mind a két suli nagyon jó, de a Corvinus még mindig előtte van, vagyis én így gondolom.

19/L

2010. aug. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi:)

még várom a kommenteket :P

2010. aug. 13. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

Egyértelmű, hogy BCE. Én pénzügy-számvitelen vagyok, az ország legjobbjai tanítanak minket, monetáris-tanács tagjai, stb... meg ugye eleve ide jönnek a legjobbak, döntsd el hova akarsz tartozni.


22/F

2010. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A "legjobbak"... akik képesek tönkretenni az országot? Ilyen Bokros félék is? Hát én ezektől nem tanulnék. :D

egy közgázos

2010. aug. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%
Pontosan mi a problémád Bokrossal? Az egyik leghíresebb, nemzetközileg is elismert szakember... :)
2010. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,de a kérdésem az volt,hogy Budapesti Gazdasági Főiskola vagy Corvinus Egyetem(nyilván valami kögázos szak)? :)
2010. aug. 13. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!