Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus vagy a BGF a jobb?

A Corvinus vagy a BGF a jobb?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számvitelre jelentkeztem, viszont nem tudom, hogy melyiket jelöljem meg elsőnek. Ha valaki tudna segíteni nekem, megköszönném! Oktatás, elhelyezkedési lehetőségek, iskolai élet, tanárok... Minden amit hasznosnak találtok. Tudom, hogy voltak már hasonló kérdések, de hátha tud valaki valami újat, érdemlegeset mondani... Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)
2010. jún. 2. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
corvinus
2010. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
24%

Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:28


mekkora gyökér vagy persze hogy a BGF

2010. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

édes istenem corvinus

nézd meg a ponthatárokat...

bgf egy rakás...

2010. jún. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha lehetne, akkor ki is fejthetnétek véleményeteket! :)
2010. jún. 2. 20:37
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Miért nincs a BME-n őszi szünet?

...

Mert közben elvégeznék a Corvinus-t.

2010. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%

Miért nem kötőjellel kapcsoljuk a tárgyragot a Corvinushoz?

...

Mert nem néma betűre vagy bonyolult betűkapcsolatra végződik.

2010. jún. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
63%
Corvinus elsimertebb, és a tanárai tapasztaltak. BGF közgáz/gazdálkodási szakaira azok járnak, akiket nem vették fel se a Corvinusra, se a BME-re.
2010. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 tetro ***** válasza:
69%
én jártam BGF-re. semmi másról nem szól, mint hogy szivatják az évfolyamot. terror magas fokon :D
2010. jún. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

Én is a BCE és a BGF között vaciláltam :)

Mindenesetre a Corvinust jelöltem első helyen, az mégiscsak egy híres egyetem jó tanárokkal, viszont már kezdem feladni a reményt, hogy bekerülök (440 pontra számítok csak) a ponthatárok elég húzósak, és sztem akiket nem vesznek fel mennek a BGF-re. A BGF nyíltnapon sok jót hallottam és a diákok dícsérték, hogy jó a hangulat és sokkal jobb az elhelyezkedési lehetőség, valamint a BGF gyakorlati tudást ad, míg a Corvinus inkább elméletit.

Hát nem tudom, sztem a Corvinust legyen az első és ha nem jön be még ott a BGF ami azért elérhetőbb álom :)

2010. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
84%
A Bgf nagyon rossz, jártam oda. Rengeteg bunkó tanár van..
2010. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!