Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Corvinus vagy a BGF a jobb?

A Corvinus vagy a BGF a jobb?

Figyelt kérdés
Pénzügy-számvitelre jelentkeztem, viszont nem tudom, hogy melyiket jelöljem meg elsőnek. Ha valaki tudna segíteni nekem, megköszönném! Oktatás, elhelyezkedési lehetőségek, iskolai élet, tanárok... Minden amit hasznosnak találtok. Tudom, hogy voltak már hasonló kérdések, de hátha tud valaki valami újat, érdemlegeset mondani... Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)
2010. jún. 2. 20:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát igen,a barátom is átélte ezt.Azt mondják, hogy a Corvinus sokkal elismertebb és hogy a BGF-re azok járnak akiket nem vettek fel a Corvinusra, vagy a BME-re.Most a BGF-re jár a barátom és rohadt nagy szívás megy ott.Iszonyú sok pénzt elkérnek minden francért és nyílt szivatás megy azok ellen akik államisok, hátha átkerül fizetősre.A tanárokról sem hallodttam sok jót, bár vannak elismertek.Minden suliban vannak negatív dolgok, de amennyi a BGF-en van annál csak kevesebb lehet a Corvinuson!!!Én arra szavazok:)


Sok szerencsét

2010. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, mostmár még inkább a Corvinus felé húz a szívem...

De továbbra is várom a tapasztalatokat!

2010. jún. 8. 19:02
 13/16 anonim ***** válasza:
37%

Egyértelműen a Corvinus!!!! CSak sajnos oda iszonyú nehéz bekerülni, viszont bent maradni már kevésbé. Szerintem az is tök jó, hogy a belvárosban van, a BGF meg Mátyásföldön, ahova minimum másfél óra az út ( legalábbis nekem)

Én megjelöltem mindkettőt, de ha nem kerülök be a Corvinusra szerintem várok egy évet és újra próbálkozok, mint hogy a BGF-re menjek...

2010. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
88%
a Corvinusrol csak ennyit mondanek: Genfbe jarok egyetemre de parhuzamosan csinalom NAPPALI TAGOZATON a nemzetkozi tanulmanyokat (tudom ez a legegyszerubb szak) csak vizsgakra jarok be es komolyan nem hazudok van olyan amit csak IQ-bol kell megirni, de annyit elmondanek meg a jelentkeoknek tok mindegy hol kapsz majd diplomat az fog donteni, hogy milyen kapcsolataid vannak itt-ott, hany nyelvet beszelsz es milyen a szemelyiseged es meg annyit aki teheti mernoknek menjen
2011. júl. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14%
:D:D HAHA Valójában mind a Corvinus mind a BGF rossz választás. :) A gazdaságisoknak jó munkahely lehetőség a Mcdonald's nevű konzorcium. ^^ A mérnökök pedig majd azonnal elhelyezkednek. Lehet hogy egy gazdaságis is el tud helyezkedni, de az a gazdaságis szerencsés. Szóval rajtad áll a döntés: Jó munkahelyet akarsz? Versenyképes fizetést? Betöltetlen munkahelyek ezrei várnak rád! A gazdaságisok meg majd rekesztik a Dunát :D:D
2011. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Istenem, utolsó te gyökér. Nézzél már körbe hány állás hirdetés van ahol gazdasági diplomával rendelkezőket keresnek. Amúgy meg pikk pakk hiány szakma lesz ha csak ennyi embert vesznek fel államin. Elmehetsz a mérnők diplomáddal dolgozni havi 70 ezer forintért. Egy gazdasági szakon végzettnek (preferáltan pénzügy számvitelen, esetleg gazdasági és menedzsmenten) 150-200 közötti nettó kereset kinéz GYAKORLAT alatt. Persze csak akkor ha nagyon tud angolul+ még egy Európai nyelven középszinten.
2012. febr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!