Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a tesztelésb...

Mi a véleményetek a tesztelésben résztvettek kedevezményéről?

Figyelt kérdés

[link]


Hogy kell ezt értelmezni?Én nem nagyon értem, hogy most melyik szemeszterre vonatkozik. Mármint ha november elején tesztelni jártam, akkor ezért a 2. szemeszterben lehet részem az emlìtett kedvezményekben? Ez kicsit logikátlan számomra.


Bár azt hozzáteszem, hogy az egyetemtől nem kaptam semmi információt és gondolom, hogy ez maximum abban merül majd ki, hogy a jegymegajánlók helyett mehetek vizsgázni (ami ugye amúgyis alap).



2020. dec. 22. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemfüggő, de valószínű, hogy kérhettél volna (vagy talán még mindig kérhetsz) egyéni tanulmányi rendet / kedvezményes tanulmányi rendet. Ezt azt jelenti, hogy a tesztelés idejére eső teljesítményértékeléseket később is teljesítheted bármilyen retorzió nélkül. Ha a vizsgaidőszakban is részt veszel a tesztelésben, akkor természetesen szintén járhat olyan kedvezmény, hogy később is teljesíthesd a vizsgákat.


A következő szemeszterre vonatkozó kedvezmények számomra is teljesen érthetetlenek, kivéve, ha egészségügyi képzésben veszel részt, és a jövő félévben lenne olyan gyakorlati tárgyad, amit kiválthat a tesztelés.


Érdeklődj a dékáni hivatalnál, mivel egyetemtől és szaktól függ, hogy milyen kedvezményekben részesülhetsz!

2020. dec. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kaptál az Egyetemtől semmilyen információt ezzel kapcsolatban, mert Kásler nem a ITM minisztere, így nem nyilatkozhat semmit az Egyetemekkel kapcsolatban. Másrészt a belengetett "kedvezmények" is nonszenszek, orvosi egyetemeken nem nagyon vannak beadandóak, a ZH-k pedig (legalábbi nálunk) alapvetően nem kötelezőek.


Szóval megy a f**zméregetés politikai oldalról, nekem meg a kirendelésből származó 120 órámból egyenlőre egyet sem akarnak beszámolni szigorló gyakorlatként ¯\_(ツ)_/¯

2020. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!