Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire megengedhető, ha egy tanár nem engedi ki gimnáziumban órán wc-re a diákot?

Figyelt kérdés

A mi sulinkban van egy férfi tanár akinél vas szigor van és nincs órán mászkálás, idén kaptuk meg végzős osztályként, rádásul én 5 évfolyamos osztályba járok szóval mi már kiskorúak sem vagyunk, nagyrészt mindenki 18-19 éves, tehát már nem vagyunk gyerekek. Most nyilván nem áll fent ez a helyzet szerencsére, mert online oktatás van ugyebár, de mit gondoltok, gyakorolhat így hatalmat egy tanár?


Mindig azt hajtogatja hogy arra van a szünet és 45 percet ki kell tudni bírni. Oké, ezt részben adom is, mert mondjuk egy pisilés kibírható, intézze mindenki szünetben, hacsak nincs felfázva az illető, de mondjuk nálunk lányok esetében az egyéb női bajokkal azért sajnos előfordul hogy ki kéne menni órán. Vagy ha nagydolgot kell intézni az is elég sürgős. Nekem abban a pár hétben még tudtunk suliba menni, sajnos mindkét utóbbival akadt dolgom, de engem nem érdekelt és kisétáltam mindkettőnél. Aztán mindkét esetben mikor visszamentem számonkért hogy én mégis mit képzelek blabla. Sőt mikor nagydolgot mentem intézni és az ugye nem két percig tartott, pár perc utánam küldte a padtárs barátnőm hogy nézze meg hol vagyok már. Tök gáz és ciki szitu volt... Pedig én még írtam is barátnőmnek a vécéről rögtön hogy megvagyok, ha kérdezi a tanár szóljon neki hogy mindjárt visszatérek.


Más tanároknál kb szólni se kell és mehetsz, miért kell valaki ilyen komolyan vegye magát?



2020. dec. 19. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk az összes óráról mindenkit kiengednek, ha szól, hogy mosdóba szeretne menni. Az se számít ilyenkor, hogy az óra legvége vagy legeleje van éppen.

Mindenütt így kéne csinálni, mert ez abszolút nem olyan dolog, amit a tanároknak szabályozni kéne, de sajnos sok helyen mégis így csinálják.

Egyébként én 11.-es vagyok egy vidéki gimnáziumba.

2020. dec. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Ez nagyon gáz szerintem... Mondd meg neki oegközelebb nyugodtan, hogy oké, nem mész ki de akkor ha eláztatod a széked vérrel vagy a padlóra szarsz akkor ő fogja összetakarítani. Gondolom akkor inkább már kiengedne.
2020. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

mi az hogy nem engednek ki? már bocs de engem 1x akartak volna nem kiengedni mondtam vagy kienged vagy előveszem a gyíkot és idehugyozok a terembe. azonnal kiengedtek.


de ez 1 eset volt minden más esetben kiengedtek

mondd hogy menned kell és menj. kész pont.

2020. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi esze van, nem kell vele foglalkozni. Valoszinuleg meg nem volt sem vese, sem kismedencei problemaja, se felfazva, se etelmergezese, se barmi. Akarmelyik biosztanar megmondja, hogy nem tartogatjuk. Nalunk volt, hogy a tanar is kiment oran. Kisetalsz, azt visszamesz, ha vegeztel. Se egyest, se szaktanarit nem adhat erte.
2020. dec. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Azért itt a kérdezőt és a válaszolókat elnézve azt kell, hogy monjam, hogy nehéz lesz az élet nektek. Lesz még meglepetés :D
2020. dec. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Írod is, hogy 18-19 évesek vagytok, tehát nem vagytok már gyerekek, így illene kibírnotok 45 percet mosdóhasználat nélkül. A női dolgokhoz férfiként nem igazán tudok hozzászólni, de tudtommal a női tanárok sem mászkálnak ki óra közben betétet cserélni. Azt meg nem hiszem, hogy ez a tanár akkor sem enged ki a mosdóba, ha mondjuk rosszul vagy, és majd összecsinálod magad vagy hányingered van. Ha mégis így van, akkor szégyellje magát, de mondom, ezt kizártnak tartom.

Üdv, egy tanár, aki mindig kiengedi a diákokat a mosdóba.

2020. dec. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!