Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan vészeljem át? / bőv. Lent/

Hogyan vészeljem át? / bőv. Lent/

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni. Kicsit izgulós fajta vagok. Hogy tudom magam lenyugtatni. Meg akkor fogják a mamámat is műteni szóval nem tudom hogy vészeljem át? Köszi
2010. aug. 12. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Hová felvételizel?

Ha mindent tudsz, miért kell izgulni? Gondolj arra, hogy nagy baj úgy sem érhet - hiszen tanultál.

És persze főképp arra gondolj, hogy az izgulással nem ronthatod el a felvételit, hiszen ha felvesznek,mekkora örömet okozol anyukádnak (akinek sikeres műtétet kívánok!).

2010. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

legyél optimista, gondolj szép dolgokra és arra ,hogy eddig minden sikerült, ennek is sikerülnie kell!

így kihozhatod a maximumot.

ja és figyelj a látszatra, legyél magabiztos, meg vágj olyan fejet, mintha mindent tudnál. szóbelinél ez sokat segíthet =)

2010. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

huhhh... ez nehéz lesz :D

az a baj hogy ha ott bent leszek úgy elkezd majd dobogni a szívem hogy azt meghallják és közben szédülök is...:S

voltak már hasonló helyzetek :S

2010. aug. 12. 20:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ebben az évben(2010.jan.23-án) felvételiztem.Én is ilyen izgulós vagyok,mint te.Mikor bementem a magyar megírni,még semmi baj nem volt,de mikor 11:00-kor elkezdtük a matekot írni,a szívem átugrott a másik oldalra.Kimentem a teremből,és majdnem sikítottam!Nagyon rosszul sikerült.De magyarból szerencsére nagyon jól,és a jegyeim is átlagban nagyon jók voltak,ezek segítettek,hogy felvegyenek az általam áhított szakközépiskolába.


Én a matekon úgy próbáltam nyugtatgatni magam,hogy veszteni nem veszthetek semmit,még utána fellebbezhetek(tehát felvettek volna akkor is a suliba,ha nem jól sikerül a felvételim),mert fellebbezéskor általában felveszi az iskola a tanulót,főleg,ha nem voltál olyan messze attól,hogy felvegyenek.(ezt az ideiglenes listán lehet majd látni).Javaslom,hogy a tanáraidtól kérj segítséget majd mikor már az iskola honlapján rajta lesz,hogy hányadik lettél az ideiglenes jegyzékben,hogy felvesznek-e vagy sem,mert már ők jobban tudják,hogy mennyi az esély.Mert hidd el,hogy még van akkor is,ha nem esel bele a létszámba,de ez gimnázium/szakközép függő is!

Sokan nem azt az iskolát jelölik meg elsőnek,vagy esetleg már felvették őket más helyre..stb.És így te előbbre kerülsz,de csak akkor,ha az előtted lévőek közül esik/esnek ki valakik.

2010. aug. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*Folytatom a választ.

A mamád műtétén te ne agyalj!Beszélj a mamáddal a műtét előtt 2-3-4 nappal,és aztán rendben lesz minden,kívánj neki sok szerencsét,és persze,hogy jól sikerüljön a műtét!Én is nagyon szurkolok!Ott vannak az orvosok,vigyáznak rá!Jó kezekben lesz,remélhetőleg!Biztos is vagyok benne!


Nyugodj meg,sikerülni fog,ne izgulj!

Lebbezz fel,ha mégsem így lesz!De nem hiszem.

Főleg,ha nem valami nagyon híres suliba fogsz menni.:)

2010. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én minden vizsgámra úgy mnetem be, hogy amíg le nem ültem faltól-falig dobogott a szívem.Mikor leülte,akkor meg az futott át az agyamon, hogy most már tök mindegy, nem szabadulok:D Szóval, ha már itt vagyok,akkor mondom,amit tudok.Kész.

Ettől mindig lenyugodtam:)Pedig én voltam értettségin az első értettségiző abban az évben...angolból,ami amúgyis elég rosszul ment

2010. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. XD
2010. aug. 13. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!