Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Borzasztó nehez az egyetem,...

Borzasztó nehez az egyetem, csak en erzem neheznek?

Figyelt kérdés
Első éves hallgató vagyok és online tanítás van szóval egyedül megtanulni az anyagot nagyon nehéz. Egyszerűen úgy érzem mintha fuldokolnék, a tantargyaim nehezek és ráadásul a szüleim is itt nyomják a háttérben hogy jól kell sikerulnie minden dogámnak, de egyszerűen alig tudok 3-asnál jobbat írni. Ez akkor is így lenne ha bejárnék egyetemre, normális oktatásra? Csak én küszködök az egyetemmel?

2020. dec. 4. 09:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Akkor összesen lenne 8 vizsgád (és 6-ot kiváltottál), vagy még hátra van 8 a 6 megajánlott mellé?

14 tárgy/félév elég húzósnak tűnik.

2020. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Hátra van még 8 a 6 megajánlott mellé. Igen, elég öngyi gondolataim támadnak, ha belegondolok, hosszú lesz ez a vizsgaidőszak :D

Ennyi a kötelező tárgy erre a félévre, nincs mit tenni vele.

2020. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem sok kicsit az a 14 tárgy?

Mármint előadás gyakorlat és az már 42 óra/hét és akkor házikkal még nem is foglalkoztál vagy bármi mással.

2020. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ennyim. Volt egy félévben 16 vizsgám is miatta. Ha az ember szorgalmi időszakban jegyzetel és igyekszik, akkor egyáltalán nem vészes. Ha nem, akkor meg nem caak az egyetem nehéz, hanem a diák sem képes tervezni.
2020. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Biztos más oka is van, de szerintem nálad az is közrejátszik, hogy elsőéves vagy, még új a rendszer, stb. Meg kell szokni. Bár, szüleiddel tisztázni kéne, hogy ne szóljanak bele a dolgaidba, hisz így is van elég bajod, mellesleg egyetemen sokkal-sokkal többet kell gürcölni azért, hogy egy 3-as, 4-es vagy akár egy 2-es meglegyen. Ebbe a szüleid már nem látnak bele.
2020. dec. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!