Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha év elején adtam le kreditát...

Ha év elején adtam le kreditátvételi kérvényt és elfogadták, akkor kell vizsgáznom?

Figyelt kérdés
Az év elején adtam le kreditátvételi kérvényt, mert egy tárgyat már megcsináltam egy másik szakon, amit el is fogadtak, de addigra már vége volt a tárgyfelvételnek és nem tudtam leadni. Kellene belőle vizsgáznom? Vagy mi a teendőm?

2020. nov. 26. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell. Ha elfogadták, akkor az a jegy lesz jóváírva, amit korábban megszereztél.
2020. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor nem is kell csinálnom semmit, csak az a jegy lesz beírva majd? ZH volt időközben, amit meg is írtam, biztos, ami biztos, akkor az is tárgytalan?
2020. nov. 26. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Be sem kellett volna járnod.
2020. nov. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajistenem...:D
2021. szept. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!