Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Másokat is kikészít az egészna...

Másokat is kikészít az egésznapos gépbámulás?

Figyelt kérdés

Óráim vannak minden nap reggel 8-tól 17:30-ig. Közben 15 max 1 órás szünetekkel. Miután megvannak az órák általában igyekszem sportolni, főzni de meg kell csinálni a következő napra való házit. Azt is gépen.


A tanulás is gépről történik a szakirodalmak is ezen vannak. A napi screentime-om szórakozással együtt (mert hiába olvasok fizikai kömyveket is meg sportolok, nem tudok baratokkal találkozni és hideg van kimenni) 14 óra!!!! És minden nap ez van, újra és újra. A hétvégéket se élvezem mert akkor általában van egy nagyobb léélegzetvételű beadandóm, amivel ott ülök fél napot, tehát marad gép nélkül másfél napom (amit nem tudok élvezni mert ha találkozom másokkal is azon kattogok h nem tudtam tanulni)



mit lehet tenni??? meddig megy ez így? úgy érzem a számítógép rabszolgája vagyok


2020. nov. 25. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemen vagyok most, ugyanígy érzek. Itt kell a beadandókat írni, innen kell infokat keresni hozzá, itt kell ábrákat szerkeszteni, szóval egész nap a képernyőt bámulom én is.

Előző héttől fogva megyek én is naponta sétálni a kutyámmal, mert már úgy érzem hogy tönkremegy a gerincem a sok üléstől.

Szóval amit most tehetsz az igazából ez.. Amikor tudsz szállj fel a gép elől és mozogj, menj ki a levegőre, segíts a házimunkában, a lényeg szerintem hogy szakadj el a géptől.

Sajnálom hogy ezt kell átélned, de lassan szünet lesz, aztán reméljük február-márciusra már változni fog a dolog.

2020. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is egyetemen vagyok, természettudományos területen:(
2020. nov. 25. 17:03
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az egesz oktatás rendszert kéne megreformálni. Olyan elavult,sok kamut és sok szart tanulunk,pláne,hogy soha az életben nem fog kelleni semmire.... de reméljük,hogy majd valamit csak kitalálnak
2020. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!