Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egésznapos iskola? KI VOLT AZ...

Egésznapos iskola? KI VOLT AZ AZ ESZMEROGGYANT? AKI EZT KITALÁLTA -_-"?

Figyelt kérdés

Ti nem vagytok felháborodva? Reggel 8-tól délután 16 óráig suli, és akkor még házi, meg minden, ráadásul én még szarabb helyzetbe vagyok, ugyanis nincs busz, és csak 5 óra után érek haza.. Most komolyan? EZ MUSZÁLY VOLT???

14/L


2013. aug. 27. 19:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Muszáj, mert a diákok nem tudnak helyesen írni.
2013. aug. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

"MUSZÁLY"


Igen, muszáJ volt. Nyelvtant is fognak tanítani, talán rajtad még tudnak segíteni.

2013. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
SZO...MORÚ
2013. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Otthon már nem kell házit csinálni, azt ott megoldjátok. És igen, muszáj volt, mert sokan nem tanulunk ha nem kényszerítenek rá.
2013. aug. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Éljetek a jogaitokkal és menjetek tüntetni!
2013. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Az üzenet küldője: Dodó13

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 19:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Egésznapos iskola? KI VOLT AZ AZ ESZMEROGGYANT? AKI EZT KITALÁLTA -_-"?

""MUSZÁLY" Igen, muszáJ volt. Nyelvtant is fognak tanítani, talán rajtad még tudnak segíteni."

Az üzenet szövege: Bunkó"


Aranybogaram, lehet, hogy én bunkó vagyok, de már vittem valamire ebben az életben. Neked a seg.geden még ott fityeg a tojáshéj, és anyá.d törli a seg.ged szarás után.

Jah, és én le tudom írni helyesen, hogy muszáj.

2013. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
www.muszaly.hu
2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Brühühüü jajj :((( Felnőtt korotokban sem ti szabjátok meg a munkaidőtöket, mert nem mindenki (sőt senki sem) főnöknek megy egy munkahelyre, hanem beosztottnak. Brühühüüü :( És főiskolán, egyetemen is van, hogy egész nap bent leszel estig. :((( És képzeld, mégis fentmaradt a populáció, mert ebbe senki sem halt bele, és mégis kitanulnak, és mégis pénzt keresnek.
2013. aug. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
74%

Engem is felháborít ez, több okból:


1. Reggel 8-tól délután négyig iskolában lenni elképesztően megterhelő egy gyerek számára, rosszabb, mintha lenyomna egy műszakot. Sok felnőtt nyolc órában nem dolgozik ennyit, mint szerencsétlen iskolások.


2. Magyar oktatás erre nincs felkészülve. Külföldön sok példa van ilyesmire, ám ott színvonalas az oktatás, nem probléma a diákok étkeztetése, és nem probléma a foglalkozások megtartása sem. Őszintén, nálunk mi a fenét fognak csinálni a gyerekek ilyen sokáig az iskolában? Talán van megfelelő felszerelés, jó torna termek, számítógép park, egyéb eszközök szakkörökhöz? Sok iskolában örülnek, ha nem dől rájuk a fal...


3. A hatalom már megint beleavatkozik a családok életébe. Itt tulajdonképpen olyan dologról van szó, ami már eddig is létezett: napközinek hívták. Aki akarta és szüksége volt rá, beíratta ide a gyerekét. Miért kell ezt kötelezővé tenni? Az állam ezzel azt feltételezi, hogy a szülők nem alkalmasak a gyerekek nevelésére, nem tudják őket kellőképpen felkészíteni a tanórákra stb. És itt már megint elérkeztünk ahhoz a ponthoz, ami nagyon régóta jelen van a magyar politikában, nevezetesen: a magyar ember, a "zemberek" mind hülyék és a kormánypártnak kell megmondania, mit is csináljanak. Ők majd megmutatják, hogyan kell! Nem nézhetünk olyan műsorokat, amit szeretnénk, a gyerekeknek kötelező hittanra vagy erkölcstanra járni, nem ehetjük azt, amit akarunk, vagy ha igen, akkor fizessünk több pénzt az egészségtelenebb ételekért. Nem vehetjük meg ott a cigarettát, ahol akarjuk. És ez csak néhány dolog a közelmúltból.


4. Sajnos a magyar oktatás úgy trágya, ahogy van. Lélekölő, felesleges információval zsúfolják tele a gyerekek fejét hasznos tudás helyett; ha valakibe szorult némi kreativitás, abból biztosan kiveszik, mire kijárja a nyolc osztályt. Ha nem, akkor majd a középiskola elintézi. Jelenleg a magyar iskola nem szól másról, mint az agymosásról, az "egyenemberek" neveléséről. És ha egy gyerek nem 6-7 órát fog iskolában tölteni, hanem többet, akkor az esély is nagyobb rá, hogy elveszik ebben a romboló közegben.

2013. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9! Én általános iskolában heti 3x bent voltam legalább szakkörökön négyig. Középiskolában járok 3 faktra, sőt még minden héten bent maradok intézni egy nemzetközi programot a tanáraimmal, arra plakátokat csinálni stb. És még élek, és még nem lettem egyenember, és kreativitásom is megvan. :O Mik nincsenek?
2013. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!