Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egésznapos iskola? KI VOLT AZ...

Egésznapos iskola? KI VOLT AZ AZ ESZMEROGGYANT? AKI EZT KITALÁLTA -_-"?

Figyelt kérdés

Ti nem vagytok felháborodva? Reggel 8-tól délután 16 óráig suli, és akkor még házi, meg minden, ráadásul én még szarabb helyzetbe vagyok, ugyanis nincs busz, és csak 5 óra után érek haza.. Most komolyan? EZ MUSZÁLY VOLT???

14/L


2013. aug. 27. 19:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
Attól függetlenül, hogy a kérdezőre ráférne egy kis nyelvtanlecke, egyáltalán nem volt muszáj, és teljesen érthető a felháborodása. Ez csak része a jelenlegi kormányzat centralizáló, diktatorikus oktatáspolitikájának. Sok más tekintetben az 1970-es évekbe léptek vissza, de ebben még azon is túlléptek, mert ilyen még akkor sem volt. Biztosan sok gyerek van, aki nem képes beosztani az idejét, és jót fog ez tenni nekik, de legalább annyi, aki sokkal jobban be tudná osztani a saját életét, mint a kormány, és eddig is felkészült rendesen. Csak hát a kormány nem bízik sem a gyerekekben, sem a szülőkben. Félnek mindenkitől, akit nem tudnak kontroll alatt tartani, és nem tudják, hogy éppen ott van és azt csinálja, amit szerintük kell.
2013. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha 16-ig megírnád a házit?

Két legyet ütsz egycsapásra.

2013. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem elég nagy hülyeség és ezért nagyon örülök, hogy kimaradok belőle.. :D Én pl. suli után nem tudok egyből tanulni. Kell az az 1 óra pihenés, amikor mondjuk sétálok, vagy akármi. Utána újult erővel sokkal jobb tanulni. Sajnálom azokat akik még ebbe beleestek. Én tuti nem tudnám így végigcsinálni a sulit, legalábbis úgy nem, hogy a tanulmányi eredményeim továbbra is jók legyenek. Kitartás nektek!!

16/L

2013. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség volt kötelezővé tenni.

De a szüleid kérvényezhetik, hogy ne kelljen bent maradnod. Az igazgató dönti el, és akkor engedi meg, ha pl. van otthon nagykorú családtag, aki vigyáz rád, illetve jársz különórákra vagy edzésre.

2013. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Pötyös Panni válasza:
Az én időmben mindenki 16 óráig volt iskolában és napközis volt.Onnan jártam a különórákra és egyáltalán nem éreztem hogy megterhelő lenne. De a mai gyerekek nagyon puhányak..A szülők pedig nem dolgoznak hogy haza tudják vinni napközben a gyerekeiket?
2013. szept. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A te idődben egy hetedikes gyerek nem volt képes a szülei nélkül hazamenni délután? Puhány idők lehettek azok. Efféle egész napos iskola pedig soha nem volt, csak lehetőség, hogy ottmaradjanak a napköziben. Az egészen más.
2013. szept. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!