Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kérdezzek rá a tanárra,...

Hogy kérdezzek rá a tanárra, hogy az ne hangozzon követelőzve?

Figyelt kérdés

Október elején nem tudtam ott lenni személyesen órán, és online nem lehetett a tárgyon "ott lenni".

A tanár írt, hogy majd elküldi nekem e-mailben az óra anyagát, de még mindig nem küldte el. Hogy kérdezzek rá úgy, hogy az ne hangozzon követelőzve? Végül is nem voltam ott az órán, elvileg nem is lenne kötelessége elküldeni. :D


2020. nov. 5. 21:02
 1/2 anonim válasza:

Nem tudod elkérni csoporttárstól?


'Nem tudtam megjelenni a kurzusán.... El tudná küldeni az óra anyagát?'

2020. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet csak elfelejtette. Én valami olyasmit írnék, hogy legyen szíves elküldeni az x anyagot, amit megbeszéltünk (persze szebben kifejtve és megfogalmazva). Beleírhatod még, hogy szeretnéd mielőbb bepótolni az anyagot stb. Alatta meg látszódjon a korábbi levelezés, hogy tudja miről van szó. Azt viszont semmiképp nem kérném számon, hogy miért nem küldte már el, csak elkérném újra.
2020. nov. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!