Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Válaszol nekem valaki néhány...

Válaszol nekem valaki néhány kérdésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt valaki jelenleg általános orvosi szakon?:) Érdeklődni szeretnék valamiről! Előre is köszönöm!!

2020. okt. 15. 20:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De azt te is láthatod, ha utána olvasol, hogy bizony az orvosin csak emelkedett a pont mindegyik egyetemen, és idén lezuhant. Ezt nem lehet letagadni.
2020. okt. 16. 12:11
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia :) végzős vagyok Debrecenben :) Írj nyugodtan privátot ha érdekel még valami. (A ponthatárról annyit, hogy a szóbelik általában felfelé viszik a pontokat szóval nem biztos, hogy idén könnyebb volt)
2020. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ponthatárt megszabja, hogy hány hely van az egyetemen + hányan jelentkeznek + hogy szerepelnek az érettségin.

Idén mindenki számára új helyzet volt a vírus miatt, plusz feszültséget is jelentetett és a szóbelik is elmaradtak. Utóbbi pedig sokat szokott javítani az írásbelin.

Szóval az alacsony ponthatár egyáltalán nem azt jelenti, hogy könnyű volt bejutni, remélem így érted mit akarok mondani.


Szeritnem az a nehéz az egyetemen, hogy rövid idő alatt hatalmas anyagot kell megtanulni. Ehhez rengeteg idő kell és persze jó agy is; de nem kell kifejezetten zseninek lenni, ez nem gyorsasági verseny. Valakinek egy hétvége is elég, más egész héten tanul.

Sokszor lemondáss jár, régi barátokkal nem találkozhatsz vagy családi eseményre nem mész el.

Időnként minden erőfeszítés ellenére megbuksz vagy rossz jegyet kapsz. Érni fognak igazságtalanságok, lesz, hogy hatalmas mázlid lesz.

2020. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz!

Pécsi orvostanhallgató vagyok

2020. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!