Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Válaszol nekem valaki néhány...

Válaszol nekem valaki néhány kérdésre?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van itt valaki jelenleg általános orvosi szakon?:) Érdeklődni szeretnék valamiről! Előre is köszönöm!!

2020. okt. 15. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

írd ki ide a kérdéseidet, másnak is segítség lehet!

2020. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké. Igazából elég klisés lesz, mert leginkább az érdekelne, hogy mi a legnehezebb benne? Én oda akarok felvételizni, de van, hogy nem bízom magamban, és úgy érzem, hogy nem menne, és nincs mihez viszonyítanom. Mindenki csak mítoszokat mond, de olyannal nem beszéltem, aki tényleg oda is jár, és úgy mondja. Tényleg seggelés a nagy része, vagy nem árt, ha az embernek "mérnöki" agya is van?..Nekem jó a memóriám, és csak a kémiámon kéne faragni sokat, de nem tudom a szorgalom elég-e hozzá, vagy eleve kémiazseninek kell lenni...
2020. okt. 15. 20:16
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki ide bejut, mindenki tiszta lappal fog kezdeni. Nem kell se kémia se fizika se semmilyen zseninek sem lenni, ha elég szorgalmad van ahhoz, hogy meg is tanuld a leadott anyagot, akkor sikerül.

Igazából ember függő. Nekem van csoporttársam, aki elolvas valamit, és már benne is van a fejében. Én nem ilyen vagyok, nekem sajnoos minden egyes nap 11-ig a könyv felett kell ülnöm ahhoz hogy ne maradjak le és meg tudjak tanulni mindent amit kell.

Bízz magadban, ha nagyon akarod, minden lehetséges. Hidd el, pár sikeres vizsga és utána úgy belejön az ember hogy már a tanulás megszállotja lesz :)

2020. okt. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!!:) Melyik egyetemen vagy egyébként?
2020. okt. 15. 20:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze még attól is tartok, jövőre hogyan alakulnak a ponthatárok.. idén nevetségesen könnyű volt bekerülni, de persze én még nem tudtam menni:(
2020. okt. 15. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Debreceni Egyetem :)

Ne félj, csak tanulj szorgalmasan. De ha elsőre nem sikerül akkor sincsen semmi baj, nagyon nagyon sokan csak 2,3. alkalommal tudnak bekerülni.

Hajráá!

2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért volt idén nevetséges könnyű bekerülni?

Én nem irigyeltem az idén érettségizőket.

2020. okt. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
legalább 20 ponttal lementek a ponthatárok:/ Utoljára kb 4-5 éve volt ilyen. Azóta csak emelkedett... És abban reménykedem, hogy jövő nyárig még talán ez így marad.
2020. okt. 16. 11:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem érted, hogy működik ez a pontrendszer.
2020. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Annyit tudok, hogy a jelentkezők számától, és az eredményektől függ:D De nem ütlek meg, ha esetleg megvilágosítod nekem. Nyilván most kevesebben jelentkeztek egyetemekre, az érettségikkel is zűr volt, és effektíve rossz módon azt "kívánom", hogy jövőre is káosz legyen, és felvegyenek.:D Ha így érthetőbb.
2020. okt. 16. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!