Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért sumákolnak...?

Miért sumákolnak...?

Figyelt kérdés

Azt mondták a sulinkban, hogy ugyan nem fogják bezárni. Maximum csak 1 osztályt. A beteg gyerekeket kinek fáj a feje, hasa, rosszul van stb. Nem küldik haza. Hagyják, hogy jöjjön iskolába. Annyival el van intézve, hogy az időjárás miatt fáj a feje meg hasonlók. Maszk viselése nem kötelező.

Mit gondoltok erről? Mi lesz ennek a következménye?



2020. szept. 13. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mivel iskolások nagy részének meg se fogy kottyanni a covid, így ők átesnek rajta könnyen, család, tanárok, rokonok nem biztos... na akkor lesz baj. Vagy mikor mégtöbb tanulmány, hogy ténylegesen maradandó károsodást okoz a vírus (érdemes nemzetközi tanulmányokat olvasni ezzel kapcsolatban, minimális latintudással simán mehet) akkor meg majd a szülők fel lesznek háborodva, hogy a 15 éves gyereküknek a felelőtlenségük miatt lesz baja.
2020. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Én hordanám a maszkot, tökmindegy hogy kötelező vagy sem, a lelkiismeretem tiszta.

Lehet amúgy úgy gondolták, hogyha már az alap feltételek se tudják biztosítani, akkor ne legyen semmi😂

2020. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Azt mondták a sulinkban, hogy ugyan nem fogják bezárni."

Ezt nem az iskola dönti el.

2020. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%
Hát kik? Az operatív okostojások? Semmi szakmai tapasztalatuk, rálátásuk nincs. Mit akar cili néni? Egy utolsó senki!! Amíg nem jött a vírus egy cikk, egy hír semmi nem szólt róla! Tipikusan az az eset, hogy a középpontba lett most hirtelen rakva, mert lehet viktornak egy eddig elfelejtett rokona volt. Most kap 2-3 milliót a semmire, mert neki is adni kell.
2020. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
4: Müller Cecília 2018 decemberétől a Népegészségügyi Központ vezetője és országos tisztifőorvos. Nem most lett "odarakva". Az, hogy te eddig nem hallottál róla, az rajtad múlt csak.
2020. szept. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Annak örülj kérdező, hogy nem akarnak minden hónapban 2 hét karanténra küldeni a családoddal együtt, mert más és más fertőződött meg a vírussal. Ők is tudják, hogy nem minden ilyen tünetet okozó betegség COVID és nem kell azonnal pánikba esni. Azt viszont nem tartom helyesnek, hogy beteg gyerek iskolába menjen. Ha van valamilyen tünete, üljön otthon 3-4 napot míg elmúlik és ne fertőzzön meg mást, bármilyen betegsége is legyen.
2020. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Aham... Csakhogy nem 3-4 napot kell otthon maradni, hanem 10-et.

Az én gyerekem csütörtök lett beteg. Már kutya baja, de még egy hetet itthon dekkolunk. Dolgozni meg ki fog?

2020. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezt mondom, szar a protokoll és az eljárás. És tesz ellene bárki bármit? Ezen kéne változtatni
2020. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
8as! Nem tesz semmit a nép, mert, akik tehetnének kevesen vannak. Passziválták a népet a csokkal meg minden sz.rral! Ezért nincs érdemi lépés. A nyugdíjasokat is etetik a 13. havi nyugdíjjal! Tudod 8as nem értem az embereket! Eddig semminek nem ültek fel, most, amit a viktor mond az szent, holott a legnagyobb hazugság! Nem értem, hogy az internetadó ellen tüntettek itt ez miért nem történt meg. Én bízok abban, hogy a nép lépni fog, méghozzá radikálisan
2020. szept. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De látod, hogy ha leírod az igazságot, hogy ha már nem vagy beteg (tök mindegy, hogy miben) és nem indokolt a betegszabadság további fenntartása akkor meg a bolondok és a hívők lepontoznak.
2020. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!