Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kit vettek még fel idén...

Kit vettek még fel idén gyógytornásznak a Semmelweisre?😍

Figyelt kérdés

#Semmelweis #gólya #Gyóytornász
2020. júl. 25. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát reménykedünk nem marad el, de egyébként a héten jön a levél elvileg és abban benne lesz
2020. aug. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 2001viro ***** válasza:
Sziasztok, 4-es vagyok ismét :) Azt tudja valaki, hogy tesztet hol és mikor lehet csinálni? Mert az évnyitóra is csak úgy lehet menni. "a belépés csak a triázson átesett, negatív PC-teszttel rendelkező hallgatók számára lehetséges, ezért kérjük hozzá magával az egyetem által biztosított vizsgálat eredményét". Arról semmi infó, hogy ezt a vizsgálatot hol és mikor végzik el.
2020. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 daisy26 válasza:

Sziasztok!:) Engem is felvettek, remélem találkozunk gólyatáborban!

A PC teszttel kapcsolatba én csak annyit láttam hogy "az egyetemi klinikákon a tábor előtt ingyen vizsgálaton kell résztvenni". Remélem még írnak a részletekről.

2020. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!