Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis Egyetem gyógytorna...

Semmelweis Egyetem gyógytorna -mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Debreceni Orvostudományi Egyetem NK gyógytorna szakán vagyok 1. éves és szeretnék 3. évre átmenni a SOTE-ra. Milyen ott a légkör, vizsgák?

Nehezebb, mint a DOTE? Miben különbözik a SOTE egy vidéki egyetemtől? Milyen ott a gyakorlat? Mikor van ott gyakorlat? Vannak kötelező dolgok -pl sport? Előadók milyenek? A vizsgák teljesíthetőek? Az egyetem könnyen tudtatok barátokat szerezni?



2019. máj. 30. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem oda járok, de van ott ismerősöm. Nyilván összehasonlítani senki nem tudja, aki csak az egyik helyre járt, az anatómia eléggé szóró tárgy, de gondolom máshol is. Első félévkor alig ment át pár ember elsőre, de utána azért már jobb a helyzet. Első és második félévet tudom, ezeknek a végén van 2 hetes gyakorlat. Van kötelező tesi, első félévben tornatermi, második félévben úszás. Az órarendjük A és B hét, nem te választod és veszed fel az óráidat, hanem beosztják és mivel tankörök vannak, így tudják csak garantálni, hogy nem lesz ütközésed. Ennyit tudtam segíteni, remélem valamennyire hasznos volt.
2019. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
57%
miért szeretnél átmenni? Nekem van ott ismerősöm, és úgy hallottam a Semmelweisen sokkal gyakorlatiasabb és színvonalasabb az oktatás, nyilván többet is kell tanulni.
2019. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez nem igaz! Debrecenben koztudottan tobb a gyakorlat, mint a SOTE-n... Raadasul ilyen nincs, hogy ugyanazon a szakon tobbet vagy kevesebbet kelljen tanulni! Mas a tananyag felepitese a ket egyetemen, erre kerdeztem ra.

Olyan valaszat varom, aki nem csak valotlansagokat ir!

2019. jún. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!