Matektanár általi levezetést nézem és nem értem.

2018. okt. 26. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
(3-2i-3-3i)^2 = (-2i-3i)^2 = (-5i)^2 = (-1)^2*(5i)^2 = -25
2018. okt. 26. 14:59
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
A 3 és a mínusz 3 kiejti egymást és nem marad a zárójelben csak a -5i, amelynek négyzete 25*i*i = -25
2018. okt. 28. 00:05