2018. júl. 27. 19:48
1/1 anonim válasza:
Erre kész képletek vannak. Nem tudom, mi okoz nehézséget a fv. táblából való kimásolás során...
a). t=v/a
b). s=a*t^2/2
c). W=m*a*s
d). P=W/t
kérdés?