2018. júl. 25. 19:30
1/2 anonim válasza:
1. a = Δv / Δt
2. F = m * a
3. s = vátl * t
Feltéve, hogy állandó a gyorsulás, vátl = (v1 + v2) / 2
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. júl. 25. 19:36