A nitrogéngázt tartalmazóban azonos, a butén tartalmazóban 49,9kPa?2018. máj. 24. 18:02
1/2 Arp Du válasza:
Sztem is
(általános gázegyenlet alapján
p*V=n*R*T. n=? CO és N2 ugyanannyi mol, butén feleannyi mol, ezért p nyomás is feleannyi)
2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. máj. 25. 06:15