2018. máj. 23. 22:26
2/2 anonim válasza:
1. feladathoz
n(n - 3)/2 = n
2. feladathoz
H a két tényező x és y, akkor írható
x + y = 31
x*y = 240
Megoldod és elégedetten hátradőlsz. :-)