Amely egyenlő területű a 17 cm és a 8 cm oldalú téglalappal?
Ezt hogyan kell értelmezni?
2018. febr. 11. 19:08
1/4 anonim válasza:
téglalap területe a*b=T
négyzet területe c*c=T
A két T egyenlő
17*8=c^2
2/4 A kérdező kommentje:
c^2 ez mi?
Egyébként köszönöm :)
2018. febr. 11. 19:12
4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. febr. 11. 19:18