Hogy kell az e^e+x+1^x dugvenyt hogy kell derivalni?


2017. okt. 27. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

e^e konstans deriváltja 0

x deriváltja 1

1^x = 1 kostans, deriváltja 0.


0+1+0 =1

2017. okt. 27. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
f'(x)=e^e*e+1-x*1^(x-1)
2017. okt. 27. 21:30
 3/3 vurugya béla ***** válasza:

Gyanús: nem az e^e+(x+1)^x függvény lenne az esetleg?


Bocs, ha nem az, de van egy érzésem, hogy az a zárójel lemaradt :)

(mert akkor logaritmikus deriválással kellene)

2017. okt. 28. 00:28