Illetve ha valakinek esetleg kedve támad segíteni a házimban, azt megköszönnèm :D (Igeen, nem figyeltem órán, de akkor most megtsnulomxD)2017. szept. 13. 17:47
1/6 anonim válasza:
2 almából 1 alma az mennyi? Na, így van az x^2-tel is. Vagy a 2x zárójelben van? Így: (2x)^2
2/6 anonim válasza:
Ennyi ésszel el se menj érettségire, mindenki jobban jár ha jelentkezel közmunkásnak.
5/6 anonim válasza:
Ha az a feladat, hogy meg kell oldani, akkor sima egyenletrendezés:
2x^2 = 0
Első lépésben vagy átviszed a 2-őt a jobb oldalra és folytatod a rendezést vagy ha ügyes vagy, akkor ránézésre kitalálod az x értékét. Menni fog?
6/6 anonim válasza:
ha erre gondoltál: 2x^2-x^2=(felbontva) x^2+x^2-x^2=x^2
ha erre gondoltál: (2x)^2-x^2=(felbontva) 4x^2-x^2=3x^2